كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
trtrt

trtrt

fdfdf

233

2323

2323
1397/9/12 دوشنبه برنامه های کتابخانه شهید فهمیده تاکستان با استقبال مخاطبان مواجه شده است

کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان با حضور گسترده مخاطبان اقدام به برگزاری برنامه ها  و فعالیت های متنوعی در راستای جذب حداکثری مخاطبان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این برنامه ها طی یک ماهه گذشته با کیفیتی مطلوب برگزار شدند که به شرح ذیل هستند:

پیاده روی از مدرسه تاکتابخانه

  دانش آموزان مدرسه راهنمایی دخترانه یاس نبی  به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی  اقدام به پیاده روی از مدرسه  تا کتابخانه عمومی را نمودند، هدف از این پیاده روی هم سلامت جسمی نسل نوجوان و هم مشارکت در عضویت کتابخانه عمومی بشمار آمد .

نمایشگاه کتاب

  به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی نمایشگاه کتاب از سری کتابهای کتابخانه به بیش از 200 عنوان کتاب در رده های سنی کودکان ، نوجوانا ن و بزرگسالان نمود که با استقبال بسیار خوب مراجعین همراه بود   هدف از برپایی نمایشگاه کتاب آشنایی مراجعین با کتابهای موجود در کتابخانه و امانت کتابهای مورد نظر بع از هفته کتاب به شمار آمد

اکبری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکستان با حضور در کتابخانه شهید فهمیده از زحمات و تلاش های کتابداران و فعالان حوزه ی کتاب قدردانی کرد.

برگزاری نشست های کتاب خوان مدرسه ای و کتابخانه ای، کلاس های قصه گویی و مهارت های زندگی، مسابقات فرهنگی و جلسات نقد و بررسی کتاب از دیگر فعالیت های کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان طی یک ماهه گذشته بودند.

پایان پیام ...

بيشتر