كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
YTYTY

YTYTYTY

YTYTYTY

YTYTY
1397/9/13 سه‌شنبه تشریح برنامه های فرهنگی کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین معلم کلایه

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه طی یک ماهه گذشته میزبان برنامه ها و فعالیت هایی با هدف جلب رضایت حداکثری مخاطبان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، برگزاری نمایشگاههای مختلف، بازدید گروهی دانش آموزان با دبیران از کتابخانه، برگزاری مسابقات مختلف، برگزاری انجمن کتابخانه، درست کردن روزنامه دیواری و  برگزاری گارگاه آموزش نماز از جمله اقدامات انجام شده در این کتابخانه هستند.

این کتابخانه دارای حدود 700  عضو فعال می باشد که حدودا یک ششم آن را دانشجویان تشکیل می دهند و با وجود کمبود بعضی منابع دانشگاهی درصد قابل توجهی از مراجعین را دانشجویان تشکیل می دهند.

برگزاری کانونهای ادبی(نقدکتاب، شعر و بلاگ و قصه گویی..)، هماهنگی آموزش و پرورش با کتابخانه، پیاده طی کردن مسیرمدارس تا کتابخانه توسط دانش آموزان و برگزاری نشست کتاب خوان مدرسه ای، عضویت  250 نفر در عضویت کتابخانه و بازدید  650 نفر در هفته کتاب از کتابخانه از دیگر فعالیت هایی بود که با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد .

کتابخانه عمومی معلم کلایه برخوردار از بخش خدمات اینترنتی، بخش مرجع(کتب نفیس و کمیاب)، بخش کودک: شامل کلاس نقاشی ، قصه گویی ، جمع خوانی و روخوانی، بخش کمک درسی، بخش نشریات، سالن های مطالعه، بخش های دیداری و شنیداری و بخش نوجوان است که با برگزاری نشست های نقد و بررسی ، معرفی و رونمایی کتاب، کارگاه ها و کلاس های قصه گویی و مهارت های زندگی، داستان خوانی و جمع خوانی کتاب و مسابقات مختلف میزبان اهالی بخش الموت است.

 

بيشتر