كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیبیب

232

233

2323

2323
1397/9/15 پنجشنبه گزارش اقدامات یک ماهه کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) روستای عصمت آباد

نشست کتاب خوان مدرسه ای در دبیرستان دخترانه لاله سالکی شهرک عصمت آباد برگزار شد . در این نشست که در کلاس پایه دهم برگزار شد مریم عیوضی کتاب بررسی وضعیت کتاب و کتابخوانی در جهان نوشته حمید قبادی دانا را معرفی و به اشتراک گذاشت

همچنین کتاب معنای رنگ نوشته مژده پور حسینی توسط صبا طاهری ، کتاب آموزش ژیمیناستیک نوشته پیتر ورنر توسط زهرا اینانلو ، کتاب چه کسانی می خواهند 150 سال زندگی کنند نوشته رابرت گلد من توسط زهرا مهاجر ،کتاب جرات ورزی نوشته مهدی چمی کار پور توسط رقیه داداشی معرفی و به اشتراک گذاشته شد .

اهدای جوایز مسابقات شطرنج و تنیس روی میز و تجلیل از کتابخوان برتر در بخش آقایان به مناسبت از دیگر اقدامات انجام شده در کتابخانه باقرالعلوم (ع) بود، این برنامه که با حضور روحانی و هیئت امنای مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  برگزار شد

در این نشست احمد مهاجر از اعضای فعال کتابخانه باقرالعلوم (ع) و نفر برگزیده به عنوان کتابخوان برتر کتاب همپای صاعقه نوشته حسین بهزاد را به اشتراک گذاشت . ( کتاب همپای صاعقه برگزیده هشتمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس کارنامه عملیاتی لشگر 27 محمد رسول الله (ص)  در دوران فرماندهی شهید احمد متوسلیان را بیان می کند )

در پایان این برنامه جوایز کتابخوان برتر و نفرات اول تا سوم مسابقات شطرنج و پینگ پنگ که در دو رده سنی بزرگسالان و زیر 18 سال برگزار شده بود  اهدا شد .

نشست کتاب خوان کتابخانه ای در هفته کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های کتابخانه باقرالعلوم بود که با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار شد

لازم به ذکر است که تمامی این اعضای فعال هر هفته روز های سه شنبه ساعت 16 در سلسله نشست های مطالعاتی که در کتابخانه باقرالعلوم برگزار می شود شرکت می کنند وکتاب هایی که مطالعه کرده اند را به اشتراک می گذارند و همچنین مادران تجربیات خود را در اختیار محصلان و اهل فرهنگ قرار می دهند . در نشست کتابخوان کتابخانه ای کتاب انتهای سادگی نوشته معصومه بهارلویی توسط قمر خیری ، کتاب آتش و بال پروانه نوشته مسیحا برزگر توسط اکرم خاکباز ، کتاب آن سوی خیال نوشته زهرا اسدی توسط سحر طاهری ، کتاب یک بار دیگر با احساس نوشته فریده رهنما توسط زهرا بخشی و کتاب زندگی نوشته حسن معمار توسط مریم عیوضی معرفی و به اشتراک گذاشته شد .

تجلیل از حانیه زارع قربانی کتابخوان برتر کتابخانه باقرالعلوم (ع) در بخش بانوان در راستای ارج نهادن به اعضای فعال و ترویج فرهنگ مطالعه در هفته کتاب و کتابخوانی ، بازدید پایه دوم ابتدایی و پایه نهم متوسطه به همراه معلمین از کتابخانه در هفته کتاب ، همچنین دیدار با فرمانده حوزه مقاومت شهید انصاری و همکاران که با اهدای 100 جلد کتاب از طرف حوزه شهید انصاری و پایگاه بسیج شهدا همراه بود . برگزاری کلاس قصه گویی ،  کارگروه رشد و مشاوره و آموزش تجوید مقدماتی قرآن کریم،  سلسله نشست مطالعاتی ویژه بانوان ، برپایی نمایشگاه کتاب جهت دسترسی آسان اعضا  به تعداد 110 جلد که با طرح کتاب ببر جایزه بگیر 100 جلد ازین 110 جلد توسط دانش آموزان و اعضا به امانت برده شد و جوایز بیست هزارتومانی که به نام کتاب های خاک های نرم کوشک ، زندگی با نمره بیست ، زندگی و آرامش درونی تهیه شده بود به برندگان اهدا شد از دیگر اقدامات این کتابخانه بود.

 ثبت نام 30نفر اعضای جدید و تمدید 430 نفر از اعضا  از دیگر اقدامات کتابخانه باقرالعلوم (ع) در بیست و ششمین هفته کتاب و کتاب خوانی بود .

بيشتر