كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
sasasas

sasasas

sasas

sasas

fdfdf

fdfdfdf

fdfdfd

fdfdf

fdfdf

fdfdfdf

fdfdf

fdfdfdf

fdfdfdf
1397/9/17 شنبه کتابخانه علامه رفیعی میزبان نشست ها و جلسات نقد کتاب در قزوین

کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین به عنوان قدیمی ترین کتابخانه ی استان، با برخورداری از بخش های نشریات و کتب خطی و سنگی و سالن های مطالعه و بخش کودک، نوجوان و بزرگسال، خدمات اینترنتی و کتب مرجع میزبان برگزاری برنامه ها و فعالیت های مفید فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، طی آیین بزرگداشت هفته ی کتاب 650 نفر به عضویت رایگان این کتابخانه درامدند.

همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب، بازدید دانش‌آموزان مدارس و مهدکودک‌ها از کتابخانه‌، حضور کتابداران در برنامه‌های صبحگاهی مدارس و کلاس‌های درس، معرفی کتابخانه‌ها و خدمات آن ، برگزاری جلسات قصه‌گویی، برگزاری مسابقه کتابخوانی و برگزاری کلاس های کاردستی و ساخت صنایع دستی از جمله فعالیت هایی است که با هدف جلب رضایت مخاطبان انجام می شوند.

در کلاس آموزشی کاردستی به دانش آموزان آموزش داده شد که بتوانند با استفاده از وسایل ساده ای که در اطراف خود می بینند چیزهای زیبا، جالب و پر کاربردی درباره نماز درست کنند. دانش آموزان  با این شیوه با اهمیت نماز  آشنا می شوند و این کلاس موجب انس گرفتن و دلنشینی و جذابیت این فریضه الهی  و نهادینه شدن آن در ضمیر آنان می شود

همچنین نشست تخصصی و ویژه کتابداران شهرستان قزوین نیز در این کتابخانه برگزار شد و طی آن تعداید از همکاران به معرفی کتاب های خوانده شده ی خود پرداختند.

برگزاری کلاس داستان نویسی برای نوجوانان، برگزاری نقاشی همگانی برای کودکان، جمع خوانی کتاب هیچ کس جراتش را ندارد نوشته  حمیدرضا شاه آبادی و نشست های معرفی کتاب نیز از برنامه هایی هستند که به صورت گسترده و مستمر در کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین برگزار می شوند.

بيشتر