كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
یسیسی

یسیسی

یسیسی

یسیسی

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبلبل

فقفقفقف

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبلبل

لبلبل

لبلبلبل

لبلبلبل

لبلبلبل

لبلبل
1397/9/20 سه‌شنبه بررسی و رایزنی جهت رفع مشکلات کتابخانه های عمومی تاکستان

رویا اسماعیلی مدیرکل ، احمد دولتی معاونت و سید صادق حصاری حراست اداره کل با حضور در کتابخانه های عمومی شهید فهمیده ، شهید بهشتی  و شهید ثالث روستای  یحیی آباد مسایل، مشکلات و کمبودهای این کتابخانه ها را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، طی این اقدامات وضعیت سالن مطالعه کتابخانه شهید فهمیده مورد بررسی قرار گرفت تا با توجه به اهمیت بهسازی فضا برای ارایه ی هرچه بهتر خدمات به اعضای کتابخانه میز ، صندلی  و تهویه ی هوای سالن مورد بهسازی قرار گیرد.

همچنین تاکیداتی در رابطه با برگزاری هرچه با کیفیت تر برنامه های فرهنگی ارایه شد .

از دیگر اقدامات بررسی مسایل و مشکلات کتابخانه عمومی شهید بهشتی بود که در این راستا مباحثی نظیر وضعیت عمرانی کتابخانه با توجه به قدیمی بودن ساختمان، وضعیت سالن مطالعه و سایر خدمات کتابخانه مورد رسیدگی قرار گرفت .

همچنین در رابطه با ارایه خدمات هرچه با کیفیت تر به بخش کودک و نوجوان نیز اقداماتی صورت گرفت.

با توجه به اینکه کتابخانه های شهید بهشتی و شهید فهمیده از کتابخانه های فعال و پرمخاطب استان هستند، برنامه ریزی هایی جهت توسعه ی فعالیت های کتابخانه ای در این فضاها مورد تاکید قرار گرفت تا با برنامه ریزی های مدون راهکارهایی جهت اجرای فعالیت های فرهنگی جذاب و مفید برای جلب رضایت حداکثری مخاطبان اجرا شود .

همچنین کتابخانه عمومی شهید ثالث یحیی آباد نیز مورد بررسی قرار گرفت که در این راستا، راهکارهایی جهت افزایش خدمات در حوزه ی بخش کودک و تهیه ی اسباب بازی و بازی های فکری برای افزایش هوش و خلاقیت بچه ها بنا شد تهیه و در اختیار این کتابخانه ها قرار گیرد.

همچنین طی این بازدیدها با اعضای کتابخانه صحبت و گفتگو شد تا آن ها خواسته ها و نقطه نظرات خود را مطرح کنند.

         

بيشتر