كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
یسیسی

یسیسی

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

یسیسیسی
1397/9/24 شنبه خبرهایی از کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان

برگزاری جلسه هم اندیشی معلمین کتابداران و اعضاء کتابخانه

جلسه ای با حضور تعدادی  از معلمین ، اعضاء و کتابداران کتابخانه شهید فهمیده برگزار گردید که در  این جلسه به منظور ارتقاء سطح کتاب و کتابخوانی و تعامل بیشتر کتابخانه های عمومی با مدارس مطالبی بیان شد و برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق دانش آموزان به این مقوله نظراتی پیشتنهاد شد.

بیش از 30 مدرسه ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان  از کتابخانه بازدید و در راستای همکاری مشترک با کاتبخانه ها رایزنی هایی با مسئولان مدارس انجام شد.

از دیگر اقدامات به منظور آشنایی بیشتر مراجعین با کتابخانه عمومی آماده سازی و چاپ و انتشار کارت کتابخانه و بروشور و در دسترس قراردادن آن برای استفاده مراجعین  به کتابخانه  به شمار میرود

حضور مسئول کتابخانه و کتابداران کتابخانه شهید فهمیده در جلسه نشست کتاب خوان  ویژه ورزشکاران که در کانون مهدیه شهر تاکستان  دوم آبانماه با حضور مدعوین ، ریاست اداره ورزش و جوانان ، اعضای انجمن کتابخانه های شهرستان  و ورزشکاران برگزار گردید شرکت داشتیم .

از دیگر برنامه های این هفته  قصه گویی ، معرفی کتاب ، آشنایی دانش آموزان با نویسندگان ، شعرا و اساتید برجسته و شاخص شهری و کشوری ، هم اندیشی دبیران و کتابداران بر اهمیت مطالعه و کتابخوانی  نشست های کتابخوان ، مروری بر کتابهایی با  موضوع آغاز امامت  حضرت ولی عصر (ع) ، پیاده روی از مدرسه تا کتابخانه اجرا گردید .

دیدار خانم فتحی مشاور فرمانداری تاکستان ، خانم  بابایی عضو شورای شهر  با مسئول کتابخانه و کتابداران  کتابخانه شهید فهمیده و اکبری  ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکستان با مسئول و کتابدارن کتابخانه شهید فهمیده از دیگر اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی شهید فهمیده هستند.

برگزاری نشست کتاب خوان و معرفی کتاب های: قصه هاي نظامي (شيرين و خسرو) نوشته محمد حسين كيانپور/ قصه هاي اندرسن نوشته هانس كريستين اندرسن/ شايد عروس دريايي نوشته الي بنجامين/ تن تن و سند باد نوشته محمد ميركياني /مجموعه قصه هاي پند آموز(حكايت هاي بهلول) نوشته هانيه مشيري / پنجره اي به شاهنامه (فريدون و پسرانش ) نوشته علي اصغر سيد آبادي / گنجينه ارزشمند ادبيات فارس مثنوي مولوي  نوشته مريم شريف رضويان از دیگر اقداماتی بود که در این کتابخانه انجام شدند.

بيشتر