كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبل

لبلبلبل

لبلبلبل

لبلبلبل

لبلبلبل
1397/9/27 سه‌شنبه اقدامات فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک

برنامه های فرهنگی وفعالیتهای کتابخانه های شهرستان آبیک با حضور پرشور اعضا در حال برگزاری  است:

کتابخانه عمومی امام رضا (ع)

به مناسبت روز دانشجو نمایشگاه کتابی با 26 عنوان کتاب در زمینه دانش آموزی ، فلسفه علم و علم آموزی و بزرگداشت مقام دانشجویان ، از قبیل : صحبت عشق : معرفی شهدای دانشجوی استان قزوین ، اندیشه تحریم و خودباوری ،فلسفه علم ، چیستی علم درآمدی بر مکاتب علم شناسی فلسفی ، تقویت اعتماد به نفس ، زندگینامه مشهورترین دانشمندان و مخترعان و پرسش و پاسخهای دانشجویی در موضوعات گوناگون مبتلابه اقشار دانشجو و... برگزار گردید .

 ضمنا نمایشگاه کتابی با موضوع تحولات خاورمیانه و لزوم آگاهی جامعه در این خصوص با تعداد 22 عنوان کتاب در این خصوص از قبیل : آل سعود و بیداری اسلامی ، جدال دو توحش ، اقتصاد ایران قبل و بعد از انقلاب اسلامی ، پیدایش و گسترش بحران مالی در جهان و اثرات آن بر اقتصاد ایران و کاخ سفید ، سقوط سیاه و ... برگزار شد .

کلاس قصه گویی و نقاشی با عنوان حمایت از مظلوم با حضور نونهالان برگزار گردید در طول این مراسم ، خانم محمدوند ضمن هم دردی با مظلومان جهان ، کودکان را با واقعیت تلخی که کودکان مظلوم یمن و جهان  با آن روبه رو هستند آگاه نمودند .

کتابخانه عمومی امام علی (ع)

قصه گویی به مناسبت شهادت آیت ا... دستغیب میباشد که در کتابخانه به حضور جمعی از اعضا ءفعال که در کتابخانه بر گزار گردید .

کارگاه نقاشی با موضوع آزاد برای شاداب سازی روحیه اعضاء ویژه کودکان رابا جمعی از اعضای فعال کودک و تشویق همه کودکان به برنامه های فرهنگی کتابخانه و استفاده از کتاب برای تقویت روحیه و بالا بردن توان خواندن و نوشتن از برنامه های هفته سوم آذر ماه کتابخانه امام علی (ع) میباشد

و بازدید فرمانده بسیج خواهران حوزه نرجس خاتون شهر خاکعلی از کتابخانه و استقبال از برنامه های فرهنگی کتابخانه که در هر هفته با موضوعات متفاوت در کتابخانه برگزار میگردد از جمله برنامه ها و فعالیتهای کتابخانه امام علی (ع) میباشد که با تلاش و تعامل ابوالفضل حاجی پور مسئول کتابخانه امام علی صورت گرفته است.

کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع)

درهفته سوم آبان ماه برنامه های فرهنگی متنوعی درکتابخانه امام محمدباقر برگزارگردید ازجمله آنهاکلاس آموزش نقاشی کودک درروزهای شنبه وچهارشنبه وبرگزاری کلاس آموزش قرآن برای کودکان وکلاس قصه گویی ونقاشی وکاردستی ویژه خردسال توسط شهلا محمدوند فعال فرهنگی کتابخانه برگزارگردید.

همچنین کلاس آموزش طراحی ویژه بزرگسال توسط فریبا جبارپور استاد طراحی  وهمچنین کلاس آموزش عکاسی توسط مهری جبارپور  باحضور اعضا فعال کتابخانه برگزارگردید که باعث رضایتمندی اعضا و حضور پرشور کودکان و نوجوانان و والدین در این کلاسها گردید.

بيشتر