كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
dsdsd

dsdsds

sdsdsd

dsdsd

dsdsd

vfvfv

fdfdf

fdfdf
1397/9/27 سه‌شنبه کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد کتاب هایی مفید را به مخاطبان معرفی کرد  

ششمین نشست کتاب خوان کتابخانه ای شهدای کمال آباد با حضور اعضای کتابخانه برگزار شد که طی آن کتاب های قصه های شاهنامه ، راز مثل های ما ، نمایش مرگ ، حدیث بیداری: نگاهی به زندگی آرمانی علمی و سیاسی امام خمینی (ره) ، لقب من هیولا ، قصه های خوب برای بچه های خوب به اشتراک گذاشته شد.

طی این نشست ها توضیحاتی در مورد  موارد مربوط به نشست و کتابها و فواید کتاب و مطالعه  به اعضای نشست ارائه گردید.

 برگزاری کلاسهای قصه گویی، نشست های جمع خوانی و معرفی کتاب و بازی با اسباب بازیها  از دیگر فعالیت های این کتابخانه عمومی می باشد.

همچنین یک نشست کتاب خوان در مدرسه ابتدایی دخترانه  ام کلثوم با هماهنگی مدیر محترم و با حضور دانش آموزان برگزار شد و طی آن کتاب های عروس مهربان:قصه هایی از زندگی حضرت فاطمه(س) ، خیام ، رودکی ، مدرسه عجیب تر می شود ، لطیفه های شیرین لطایف الطوایف و ملاصدرا معرفی شدند و همچنین توضیحاتی در مورد  کتاب یادت باشد زندگینامه شهید حمید سیاهکالی مرادی و سبک زندگی ایرانی اسلامی این شهید بزرگوار به دانش آموزان ارائه گردید. در آخر نیز از دانش آموزان پذیرایی به عمل آمد.

 برگزاری کلاسهای قصه گویی، نشست های جمع خوانی و معرفی کتاب و بازی با اسباب بازیها  از جمله فعالیت های این کتابخانه هستند که با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده اند.

همچنین کتاب های : عروس مهربان:قصه هایی از زندگی حضرت فاطمه(س)/ زندگینامه خیام/ رودکی / مدرسه عجیب تر می شود/ لطیفه های شیرین لطایف الوایف/ ملاصدرا/ معرفی و به اشتراک گذاشته شدند.

بيشتر