كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
DSDSD

DSDSDSD

DSDSDSD

DSDSDSD

DSDSDS

DSDSD

DSDSD

DSDSDSD
1397/10/1 شنبه جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی قزوین برگزار شد

جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان قزوین با حضور مدیرکل ، معاونت، حراست و کارشناسان اداره کل در دفتر مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این جلسه همزمان با فرارسیدن فصل زمستان برگزار شد .

رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین در این جلسه گفت: مهم ترین مطلب برای یک کارمند مسئولیت پذیری است، به عبارت ساده تر باید در قبال قرارداد و حقوقی که دریافت می کنیم مسئولیت پذیر باشیم.

وی تاکید کرد: در این راستا مسئله شناسی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید موشکافانه به موضوعات رسیدگی کنیم و به صورت تخصصی رفتار کنیم، اگر قرار است متعهدانه رفتار کنیم مهم این است که مسئله را از روی دلسوزی و با نگاه حمایتگرانه بررسی کنیم .

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در مسئله شناسی می توان نقاط قوت و ضعف را بررسی و کشف کرد و پیشنهادات خوب را کشف کرد.

این مسئول اعلام کرد: تعهد نسبت به مجموعه ای که در آن خدمت می کنیم بسیار مهم است ، اگر تمام انرژی خود را برای روی فعالیت ها و برنامه های خود بگذاریم موفق تر خواهیم بود و لازم است که از دخالت در امور دیگران و مورد انتقاد قرار دادن آن ها پرهیز کنیم.

اسماعیلی همچنین ضمن تاکید بر ضابطه مندی و رعایت قوانین و مقررات اظها ر داشت: همکاران در محیط کار باید ضابطه مند عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: دلسوزی ، متعهد بودن و مسئولیت پذیری بسیار مهم واز عوامل موفقیت هستند و عدالت و شفافیت نیز باید سرلوحه فعالیت ها قرار گیرد.

این مسوول همچنین بر اهمیت فعالیت های پژوهشی تاکید کرد: یک نظام تشویقی برای همکارانی که فعالیت های پژوهشی انجام می دهند قرار می دهیم .

اسماعیلی افزود: برگزاری دوره های آموزشی نسخه شناسی، ارتقای فعالیت های بخش کودک ، توسعه کمی و کیفی نشست های کتاب خوان و توسعه فعالیت های فرهنگی در کتابخانه ها از اولویت های مهم ما است.

وی همچنین بر لزوم رعایت نماز اول وقت، امر به معروف و نهی از منکر و پاسداشت یاد ایثار و شهامت ایثارگران تاکید کرد و گفت: با توجه به نزدیک شدن به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، باید نهایت تلاش را به کار ببریم تا مراسم پیروی انقلاب با شکوه هرچه  تمام تر برگزار شود.

در پایان این جلسه همکاران نقطه نظرات خود را مطرح کردند و به مناسبت فرارسیدن زمستان از آن ها پذیرایی شد.

بيشتر