كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
بیبیب

یسیسی

یسیسی

زطزطز

سشسشس

سشسشس

سشسشس

بیبیب

بیبیب

5656
1397/10/4 سه‌شنبه دو خبر از کتابخانه های عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا و آیت الله مدنی دانسفهان

مراسم اختتامیه جشنواره رضوی باهدف تجلیل از منتخبین در سطح  کتابخانه ، در کتابخانه صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

دراین مراسم صفر  امینی رئیس اداره شهرستان بوئین زهرا  ضمن خیر مقدم گویی و تشکر از حضار جهت شرکت پرشور در جشنواره رضوی در خصوص اهداف و روند اجرای جشنواره ، نحوه انتخاب برگزیدگان که در سه سطح کشوری ، استانی و شهرستانی انتخاب شدند توضیحاتی ارائه داد.

مسئول کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) نیز  از مشارکت بسیار خوب اعضا و مراجعه کنندگان به کتابخانه خبر داد و از همه شرکت کنندگان تشکر کرد سپس هریک از منتخبین نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برگزاری هرچه بهتر این جشنواره ها و تاثیرمطالعه در خصوص زندگانی اهل بیت (علیهم السلام) در زندگی شخصی خود اظهار داشتند.

همچنین در راستای تقدیر وتشکر از مدیران و معاونین مدارسی که بیشترین همکاری را با کتابخانه صاحب الزمان (عج) جهت برگزاری برنامه های هفته کتاب، نشست های کتابخوانی مدرسه ای، معرفی ، نقد، قصه گویی و جمع خوانی کتاب داشته اند، همکاران کتابخانه با حضور در مدارس اززحمات این افراد با اهدای لوح تقدیر و کتاب قدردانی کردند.

دراین دیدار که با هدف برگزاری هرچه بهتر برنامه ها ی کتابخانه و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در دانش آموزان صورت گرفت بر نقش پررنگ وبسیار مهم مدارس در رسیدن به هدف مذکورتاکید شد.

مدیران و معاونین این مدارس نیز بر ادامه همکاری هر چه بیشتر با کتابخانه هاجهت انجام فعالیتهای فرهنگی مرتبط با حوزه کتاب و کتاب خوانی تاکید کردند.

*****************

اقدامات فرهنگی کتابخانه شهید مدنی در ماه آذر97 به شرح ذیل می باشد:

1-برگزاری نمایشگاه کتب مربوط به شب چله

2- جمعخوانی کتاب قصه های شب چله(نوشته الهام ابراهیمی،انتشارات امیرکبیر)

3- حضور در مدرسه ابتدایی دخترانه عفت و معرفی کتابهای خوب از جمله: مجموعه کتابهای قصه های خوب برای بچه های خوب،سرزمین آرزوها و قصه های شیرین شاهنامه و...

بيشتر