كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
dsdsd

dsdsd

dsdsd

dsdsd

dsds
1397/10/11 سه‌شنبه طی بازدید مدیرکل اتفاق افتاد: وضعیت عمرانی کتابخانه های عمومی شهرستان آوج بررسی شد

طی بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین، اداره کل از کتابخانه های عمومی پیامبر اعظم (ص) و بقیه الله آبگرم وضعیت عمرانی و کمبودهای این کتابخانه ها بررسی و راهکارهای رفع این مشکلات مورد رسیدگی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این بازدید که معاونت، کارشناس امور مشارکت ها و همکاری ها و کارشناس امور کتابخانه های استان حضور داشتند ، سیستم های گرمایشی، محوطه کتابخانه، وضعیت سالن مطالعه و بخش های تخصصی کتابخانه مورد بررسی قرار گرفتند.

همچنین طی جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان، زیباسازی و بهسازی ورودی کتابخانه ها ، ارتقای کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی ، برنامه ریزی جهت راه اندازی کتابخانه در روستای اردلان و دشتک و افزایش کتب کمک درسی کتابخانه های مذکور به عنوان مصوبات مهم در اولویت قرار گرفت .

طی این جلسه رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های استان، توسعه و تجهیز بخش کودک کتابخانه ها و ارتقای برنامه های فرهنگی را از مهمترین اهداف این اداره کل تا پایان سال جاری عنوان کرد و از حمایت و همراهی مسئولان ومدیران در راستای دست یابی به برنامه ریزی های انجام شده قدردانی نمود.

ابراهیم افتخاری ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آوج در این جلسه نیز ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در این شهرستان ، افزایش همکاری و تعامل با آموزش و پرورش را از مهمترین برنامه های این اداره در راستای ارتقای کیفیت برنامه های فرهنگی به ویژه برای کودکان و نوجوانان عنوان کرد.

سایر مسئولان و اعضای حاضر در جلسه نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

همچنین بنا شد کف سازی کتابخانه های آوج و آبگرم و ارتقای قفسه های کتاب در این کتابخانه ها طی روزهای آینده انجام شود .

بيشتر