كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
رزر

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

لبلبل
1397/10/15 شنبه خبرهایی از کتابخانه های امام خمینی(ره)، شهدای قزوین، معلم کلایه و علامه رفیعی

با حضور 25 نفر از اعضای کودک کتابخانه امام خمینی (ره) کتاب "خواب ها و هندوانه ها" بلندخوانی شد.

این کتاب نوشته مرجان کشاورزی آزاد می باشد و توسط موسسه نشر شهر و برای گروه سنی الف و ب منتشر شده است. در کلاس قصه گویی نیز به بیان قصه های ائمه پرداخته شد.

اجرای برنامه های فرهنگی بخش کودکان باعث جذب خوب اعضا و علاقه مند شدن به کتاب و کتابخوانی می شود.

***************

بخش کودک کتابخانه شهدا به بهانه اهدای جوایز جشنواره رضوی اقدام به برگزاری جشنی با همین موضوع کرده است.در این جشن از کودکانی که در مسابقه نقاشی این جشنواره برگزیده شده بودند دعوت به عمل آمد.و در جمع سایر کودکان با اهدای جوایز از ایشان تقدیر شد.همچنین با توضیحی درباره جشنواره ی رضوی شیوه ی برگزاری آن ، زمان اجرای آن و جوایز اهدا شده نیز توضیحاتی به سایر کودکان داده شد تا ایجاد انگیزه ای برای شرکت در  جشنواره ی بعدی  شود .

لازم به ذکر است اعضای کودک به نقاشی از بارگاه مقدس حضرت امام رضا (ع)و ساخت کاردستی در این مورد پرداختند و مراسم با اهدای هدایایی به همه کودکان پایان گرفت.

***************

گزارش فعالیت های انجام گرفته کتابخانه به مناسبت حماسه ی 9 دی

کتابخانه اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در زمینه 9 دی، و جشنی که به همین مناسبت با همکاری سایر ارگان ها در سالن آموزش و پرورش ، برگزار گردید کارکنان کتابخانه  همراه با اعضای فعال شرکت نمودند و یاد این روز تاریخی را گرامی داشتند.

***************

برنامه های مختلفی در روز 9 دی در کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین برگزار گردید.

 از جمله این برنامه ها می توان به نشست کتاب خوان مدرسه ای با حضور بتول نوروزی در مدرسه رضوان  برگزار گردید اشاره نمود، در این نشست سارینا کبیری،  کتاب: ماه مهربان نوشته مرجانه فولاوند/  یکتا احمدی کتاب: داستانهای دانکی،  نوشته فرشته منعمی/  یسنا افشار کتاب: فیل و فنجان،  نوشته: مصطفی رحماندوست/ فاطمه نوری کتاب:  پرستار جدید رو نوشته فاطمه عزیزی/  هانیه حدادی، کتاب: داشت عباس قلیخان پسری ، نوشته روشنک حیدری/  ریحانه دوستی،  کتاب:  حسنی و شیر و پلنگ نوشته اکبر فرهادی ثابت/  را معرفی نمودند و در ادامه نشست ضمن تقدیر و اهدا لوح به اعضا توضیحاتی درباره حماسه 9 دی برای دانش آموزان ارائه گردید

و همچنین کلاس قصه گویی از کتاب: مهمان های ناخوانده،  نوشته:  امیر عاملی،  توسط:  فاطمه وحیدپور با حضور کودکان و مادرانشان  برگزار گردید و در ادامه کودکان به نقاشی کتاب پرداختند

بيشتر