كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
232

یسیسی

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323

یسیسی

زطزطز

زطزطز
1397/10/22 شنبه خبرهایی کوتاه از کتابخانه های شهرستان البرز، اقبالیه ، دانسفهان و معلم کلایه

طی مراسمی از فاطمه اسد پشامی مسئول کتابخانه مشارکتی امام موسی بن جعفر ناحیه شهری مهرگان شهرستان البرز به خاطر فعالیت و مشارکت در جشنواره رضوی تقدیر به عمل آمد.در این مراسم که باحضور مریم نخستین نخستین شهردار محمدیه و علی کاظمی ریاست شورای اسلامی شهر محمدیه حضور داشتند لوح تقدیر نهاد کتابخانه های عمومی کشور به وی اهدا شد.

شهردار محمدیه با اهدا تقدیرنامه به خانم اسد پشامی طی سخنانی با اشاره به جایگاه رفیع امام هشتم شیعیان نزد مردم ولایتمدار ایران،هرگونه تلاش و کوشش جهت شناسایی ابعاد مختلف زندگی امام رضا(ص) را قابل تقدیر دانسته و نقش کتابخانه ها را در ترویج سیره ائمه معصوم حیاتی عنوان نمودند.

دکتر کاظمی هم در این مراسم از زحمات خانم اسد پشامی در ترویج فرهنگ مطالعه در ناحیه شهری مهرگان تشکر نمودند.

 سعید محمدخانی مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نیز در این مراسم ضمن اشاره به جایگاه رفیع امامان معصوم در زندگی تمامی مردم ایران ،کتابخانه های عمومی را بازوی فرهنگی تاثیر گذار در زمینه اشاعه فرهنگ رضوی قلمداد نموده و ضمن تقدیر از حمایت های مجموعه شورا و شهرداری محمدیه ،خواستار حمایت سایر مسئولین  و دستگاههای اجرایی محمدیه از فعالیت کتابخانه مشارکتی امام موسی بن جعفر ناحیه شهری مهرگان شد.

*******************

برگزاری نشست کتاب خوان کتابخانه ای و مدرسه ای توسط کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی اقبالیه

با هدف آشنایی مخاطبان با منابع مفید و معتبر کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی اقدام به برگزاری نشست هایی در راستای به اشتراک گذاری کتاب کرد که طی آن شرکت کنندگان در رابطه با مباحث کتاب ها به نقد و تبادل نظر پرداختند.

************

اقدامات فرهنگی کتابخانه آیت اله مدنی دانسفهان درهفته دوم  دی ماه

1-برگزاری کلاس قصه گویی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی

2- جمع  خوانی کتاب حماسه 9 دی ، گردآوری : سعید صلح میرزایی از انتشارات انقلاب اسلامی

**********

دومین دوره مسابقه روخوانی قرآن کریم(سوره انسان و قیامت) در مجموعه هلال احمر شهر معلم کلایه با کمک بسیج خواهران برگزار گردید.

 در این جلسه کتاب هایی در باره نماز برای (مسابقه خلاصه نویس نماز) توسط مسئول کتابخانه معرفی و با تبادل نظر در رابطه کتاب های معرفی شده اطلاعات خود را در این حوزه به اشتراک گذاشتند.

بيشتر