اخبار شهرستان‌ها
1399/9/5 چهارشنبه
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛
دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌زهرا به همراه جمعی از کتابداران با فرماندار بوئین زهرا
صفر امینی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌زهرا به همراه جمعی از کتابداران با حضور در فرمانداری شهرستان بوئین زهرا با مصطفی آقاعلی فرماندار بوئین زهرا دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، صفر امینی، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با مصطفی آقا علی، فرماندار شهرستان بوئین زهرا دیدار و گفتگو کرد.
مصطفی آقاعلی فرماندار شهرستان بوئین زهرا در این دیدار ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی بیان داشت: آنچه امروز با عنوان کتاب در دسترس اهل مطالعه قرار می گیرد حاصل رنج ،تلاش و پیگیری افراد دانایی است که با پشتکار و علاقه ، حاصل دانش و تجربیات خود را در قالب کتاب به ما معرفی و در دسترس قرار داده اند که جای قدردانی دارد .
رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌ زهرا در ادامه افزود: شیوع ویروس کرونا و اهمیت قرنطینه خانگی، فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه در جامعه است که در عین اینکه تهدید به وجود آمده  ولی باید این فرصت را  غنیمت شمرد و با طرح‌ها و برنامه‌های گوناگون، فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را درکشور افرایش دهیم و مطمئنا نتایج آن را در دراز مدت شاهد خواهیم بود.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.