اخبار شهرستان‌ها
1399/9/5 چهارشنبه
با همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان ؛
مراسم رونمایی از کتاب «قرآن پژوهان معاصر استان قزوین» برگزار شد
مراسم رونمایی از کتاب «قرآن پژوهان معاصر استان قزوین» اثر نعمت اله یوسفی رامندی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، مراسم رونمایی از کتاب «قرآن پژوهان معاصر استان قزوین» اثر نعمت اله یوسفی رامندی با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی تاکستان؛ نویسنده اثر و جمعی از مسئولان و کتابداران برگزار شد.
احمد اشکری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی تاکستان در این مراسم گفت: تمام تلاش ما بران است که  با فعالیت های فرهنگی و توسعه و ترویج کتابخوانی بتوانیم مردم را با مطالعه عجین کنیم، یک کتاب خوب می تواند یک اجتماع را متحول کند و برای توسعه فرهنگ مطالعه همه باید تلاش کنند.
در بخش دیگری از این مراسم ، نعمت اله یوسفی رامندی نویسنده اثر « قرآن پژوهان معاصر استان قزوین » گفت: در اين كتاب احوال و آثار قرآن پژوهان قزوین كه اثر يا آثاري در زمينه علوم و معارف قرآن، تفسير دارند و يا آثارشان مشحون از تفسير كلام الهي است معرفي شده اند.
رامندی ابراز اميدواري كرد: اين اثر بتواند گامي مفيد و موثر در معرفي چهره هاي قرآني باشد و مردم قزوین با الگو گرفتن از اين چهره هاي نوراني بيشتر با قرآن و عترت و قرآن پژوهان معاصر آشنا شوند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.