اخبار شهرستان‌ها
1400/6/11 پنجشنبه
در راستای پویش و سنت حسنه نذر کتاب؛
کمیته امداد آبیک 240 نسخه کتاب به کتابخانه‌های شهرستان آبیک اهدا کرد
کمیته امداد شهرستان آبیک در راستای پویش کتاب‌نذری و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، 240 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبیک اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبیک در خصوص نتایج دیدار با رئیس کمیته امداد شهرستان آبیک گفت: به دنبال رایزنی و تعامل با ادارات و سازمان‌های شهرستان آبیک و به جهت ترویج فرهنگ و سنت حسنه نذر کتاب، تعداد 240 نسخه کتاب توسط کمیته امداد شهرستان به اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبیک جهت توزیع درکتابخانه‌های شهرستان اهدا گردید.
رمضان حیدری بیان نمود: ادارات سطح شهرستان در اهدای کتاب به کتابخانه‌ها پیشقدم بوده و از جمله کمیته امداد تاکنون در دفعات متعدد با اهدای کتب و تلاش در عضویت افراد تحت پوشش کمیته امداد در کتابخانه‌ها و مشارکت و اطلاع رسانی در برگزاری مسابقات کتابخوانی به ویژه جشنواره رضوی، با اداره کتابخانه‌ها همکاری و همدلی داشته است.
هم چنین در این دیدار، دوستعلی حیدری، رئیس کمیته امداد شهرستان آبیک با اشاره اهداف این اداره به جهت اهدای فرهنگی بیان داشت: کمیته امداد شهرستان با گسترش تعاملات فرهنگی سعی نموده در حوزه اهدای کتب کمک درسی و موضوعات دیگر، همواره یار و یاور کتابخانه‌های شهرستان باشد و از هیچ کوششی در خصوص این امر خداپسندانه دریغ نخواهد کرد.
شایان ذکراست کتاب‌های اهدایی پس از طی مراحل اداری و آماده سازی، به سیستم گردش امانت کتاب درکتابخانه ها وارد خواهند شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.