اخبار شهرستان‌ها
1399/9/27 پنجشنبه
با هدف هم اندیشی برای بررسی راهکارهای توسعه وگسترش فعالیتهای کتابخانه ها انجام شد؛
نشست رئیس و اعضای شورای شهر شهرستان آبیک با اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با هدف وبررسی راهکارهای توسعه وگسترش فعالیتهای کتابخانه ها با رئیس و اعضای شورای شهر شهرستان آبیک دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در جهت بررسی وضعیت کتابخوانی و کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و بررسی راهکارهای توسعه وگسترش فعالیتهای کتابخانه ها ، رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با حمید رضا دلوی، رئیس شورای شهر و دیگر اعضای شورای شهر آبیک دیدار و گفتگو کرد.
حمید رضا دلوی ضمن تقدیر از ترویج فعالیت های فرهنگی و پیگیری های مستمر رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سرانه مطالعه را از شاخص های مهم توسعه در جوامع و مسائل فرهنگی و اجتماعی را از اولویت های شورای شهر دانست و گفت: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به عنوان یکی از متولیان حوزه کتاب و کتابخوانی می تواند با رویکرد مناسب و برنامه های مدون و اثرگذار نقش مهمی در توسعه شهر آبیک ایفا کند.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک ضمن قدردانی از حمایت های اعضای شورای شهر در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در این شهرستان به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی-آموزشی کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک در ایام شیوع کرونا پرداخت و گفت: تلاش کتابخانه های عمومی این است که با برگزاری برنامه های متنوع با استفاده از ظرفیت فضای مجازی ارتباط خود را با اعضا حفظ و تقویت کنند.
حیدری در این دیدار اظهار داشت: کتابخانه ها نهاد فرهنگی ارزشمندی هستند که بر تمام امور زندگی ما تاثیر می گذارند و رشد کتابخوانی در جامعه باعث ارتقای سطح فرهنگ خواهد شد.


 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.