فهرست

تبريك

پیام تبریک مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین به مناسبت فرارسیدن نوروز

پیام تبریک مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین به مناسبت فرارسیدن نوروز
فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیام تبریک صادر نمود.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، متن کامل این پیام بدین شرح است :یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
فرارسیدن بهار، تولد دوباره طبیعت و فصل حرکت و دگرگونی است.
نوروز آغاز رویش است .این رویش همچنان که در طبیعت محسوس است می تواند در دل ها و جان های ما حرکتی رو به رشد و به سمت پیشرفت را مجسم و نمایان سازد .
سالی که گذشت سالی پرفراز و نشیب برای ملت شریف ایران، بوده است.
دراین روزهای پایانی سال با توجه به شرایط خاص کشور و بروز همه گیری ناشی از بیماری کرونا و نگرانی جدی در خصوص افزایش آلودگی ناشی از این ویروس شایسته است با رعایت تمامی نکات مرتبط با بهداشت فردی و اجتماعی به استقبال نوروز و سال جدید رویم.
اینجانب فرارسیدن سال نو خورشیدی و بهار طبیعت را که مقارن با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت ولیعصر (عج) می باشد، به همه آحاد ملت قدرشناس ایران و استان شهید پرور قزوین بویژه همکاران محترم اداره کل کتابخانه های عمومی استان تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاش های کتابداران، همکاران ستاد و امور خدمات که در سال ۱۳۹9 به طور مستمر و موثر در راستای خدمت رسانی به جامعه ی هدف در سراسر استان مجاهدت نمودند تشکر و قدردانی می نمایم. برای همه ی عزیزان و خانواده های ایشان سالی پراز صفا و صمیمیت در پرتو عنایات و برکات الهی، آرزومندم .
امیدوارم در سال پیش رو ابتدا با مدیریت نمودن بحران ناشی از ویروس کرونا و سپس با تکیه بر خرد جمعی و بهره گیری از مشارکت اجتماعی آحاد جامعه بتوانیم بیش از پیش در مسیر رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارشته و در جهت ارتقا سطح فرهنگ میهن اسلامی مان کوشا باشیم .