فهرست

با كتابداران

کتابخانه عمومی معلم کلایه میزبان برگزاری برنامه های مفید فرهنگی


کتابخانه عمومی شهر معلم کلایه از توابع الموت شرقی شهرستان قزوین همواره میزبان برگزاری برنامه های مفید و متنوع فرهنگی اجتماعی مذهبی است.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتابخانه خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه که توسط حمیرا کاظمی الموتی اداره می شود، سالهاست میزبان برنامه هایی جذاب، متنوع و اثرگذار برای عموم مخاطبان است که باعث شده اهالی منطقه الموت کتابخانه را به عنوان مکانی امن و آرامش بخش برای پرکردن اوقات فراغت خود بدانند .
برگزاری مراسم مذهبی از جمله قرائت قرآن و حدیث کسا و زیارت عاشورا، برگزاری نمایشگاه های کتاب به مناسبت های مختلف ملی مذهبی، اجرای جلسات شاهنامه خوانی و نمایش نامه خوانی و برنامه های متنوع کودک و نوجوان، همکاری با آموزش و پرورش منطقه الموت در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی اثربخش فرهنگی برای دانش آموزان از جمله اقداماتی هستند که در کتابخانه خواجه نصیرالموت انجام می شوند.  
کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه پیش از این توسط سیدعابدین حسینی و حمیرا کاظمی الموتی اداره می شد که پس از درگذشت سیدعابدین حسینی به دلیل کرونا این کتابخانه توسط همسر ایشان حمیرا کاظمی الموتی اداره می شود.   
عكس های مرتبط :