فهرست

اخبار شهرستان‌ها

آئین کتابخانه گردی در کتابخانه امام علی(ع) شهرستان آبیک برگزار شد

همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های کشور، آئین کتابخانه گردی با حضور مسئولین و مدیران بخش بشاریات شهرستان آبیک برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، این مراسم با حضور مهندس سید محسن موسوی پور بخشدار، شهرام اکبری شهردار شهر خاکعلی،  رمضان حیدری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان آبیک و اعضای شورای اسلامی شهرخاکعلی، ابوالفضل حاجی پور مسئول کتابخانه امام علی (ع)،  مدیران و مسئولین، مدارس و اصحاب رسانه و دانش آموزان و اعضای کتابخانه امام علی (ع) شهرخاکعلی برگزار شد.
در این مراسم رمضان حیدری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان آبیک ضمن عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن ۱۷ اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های کشور  به ارائه توضیحاتی در خصوص علت نامگذاری و چگونگی شکل گیری نهاد کتابخانه ها و موفقیتها و دستاوردهای نوین نهاد کتابخانه ها و رتبه و جایگاه نهاد کتابخانه ها در منطقه و قاره و جهان اشاره نمود.
درادامه، مهندس موسوی پور بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های بخش بشاریات ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات فرهنگی اداره و کتابخانه امام علی (ع) در بخش بشاریات ،با اشاره به تهاجم فرهنگی و لزوم تجهیز آینده سازان و دانش آموزان به اسلحه فرهنگی، تمامی حاضرین و به ویژه دانش آموزان را به حضور و استفاده از ظرفیتها و امکانات فراهم شده در کتابخانه و مطالعه و کتابخوانی دعوت نمود
در ادامه برنامه ، نقاشی همگانی و معرفی کتاب توسط اعضای فعال کتابخانه صورت گرفت و به اعضای فعال کتابخانه و مدیران و رابطین فعال فرهنگی ، هدایایی که از طرف شهرداری و اداره کتابخانه های شهرستان آبیک تهیه شده بود اهدا گردید .
در پایان مراسم ، بمناسبت روز درختکاری، با حضور بخشدار و شهردار و ریاست اداره کتابخانه ها و سایر حاضرین ، نهال هایی در محوطه کتابخانه  کاشته شدند.تصاویر در بخش گزارش تصویری سایت 
 
عكس های مرتبط :