فهرست

اخبار برگزيده

از سوی كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شوراي اسلامي؛

300 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی قزوین اهدا شد

در راستای برگزاری پویش کتابِ‌نذری در استان قزوین، مجموعه كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شوراي اسلامي، تعداد 300 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان قزوین اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین ضمن تقدیر از مجموعه كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شوراي اسلامي گفت: پویش « کتابِ‌نذری» همزمان با ایام محرم و صفر سال 1400 با هدف تأمین نیاز کتابخانه‌های عمومی به منابع روزآمد راه اندازی شده است و تاکنون ضمن استقبال مردمی، برخی دستگاه‌های فرهنگی نیز به این پویش پیوسته‌اند.
وی افزود: در این راستا و به همت مسوولان مجموعه کتابخانه مجلس شورای اسلامی، 300 نسخه کتاب در موضوعات مذهبی، دفاع مقدس، کمک‌درسی، کودک و نوجوان و عمومی به این اداره کل اهدا گردیده است.
محمدبیگی تصریح کرد: کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با ایجاد شرایط مساعد حضور عمومی، آماده استقبال از ظرفیت اهدای کتاب توسط عموم مردم و هم چنین ادارات و دستگاه‌های دولتی و خصوصی و به ویژه خیرینی هستند که این بار در عرصه فرهنگ و کتاب‌خوانی گام بردارند.

گفتنی است، پویش «کتابِ‌نذری» از طرح‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌ها و به روزرسانی منابع به صورت مداوم اجرا می‌شود.