فهرست

اخبار برگزيده

در راستای افزایش همکاری های فرهنگی:

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با رییس دادگستری شهرستان البرز دیدار کرد

فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با حضور در دفتر محمود محمودخانی، ریاست دادگستری شهرستان البرز با وی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، این دیدار با هدف ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه به ویژه بین مددجویان زندان ها، رسیدن به راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی از طریق افزایش آگاهی های اجتماعی و بررسی روش های همکاری هرچه بیشتر کتابخانه ها با دادگستری، انجام شد.
بررسی مجازات های جایگزین حبس با هدف کاهش آسیب های مددجویان و افزایش فرهنگ کتابخوانی، از دیگر موارد مهم مطرح شده در این نشست بود.

رییس دادگستری شهرستان البرز در این دیدار گفت: رسیدن به اندیشه و تفکر درست وصحیح، موجب افزایش آرامش در سطح جامعه می شود.
محمودخانی خاطرنشان کرد: بی شک، افزایش مطالعه ی مفید نقش مهمی در شکل گیری تفکر و اندیشه ی صحیح عموم افراد در جامعه دارد.
وی در ادامه گفت: امروزه ثابت شده هر کشوری که در زمینه های اقتصادی پیشرفت داشته، در زمینه ی مسایل فرهنگی و کتابخوانی نیز زمان و وقت زیادی می گذارد.
محمودخانی با اشاره به اینکه کتابخوانی باید از بین مسئولان و مدیران آغاز شود، اضافه کرد: استفاده از ظرفیت ادارات و دستگاه ها در توسعه ی مطالعه، عامل اثرگذار در ترویج این فرهنگ در جامعه دارد.
ریاست دادگستری شهرستان البرز اضافه کرد: مطالعه فضای جامعه را امن تر و آرام تر کرده و بینش و بصیرت عموم افراد جامعه  را افزایش می دهد.
محمودخانی ضمن تشکر از فعالیت های خوب فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان البرز، آمادگی خود را برای همکاری در ارتقای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان اعلام کرد.
در این نشست سعید محمدخانی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان  البرز و فرهاد آقاجانلو، کارشناس امور انجمن های اداره کل نیز حضور داشتند.

 
عكس های مرتبط :