فهرست

اخبار برگزيده

فرماندار شهرستان آبیک :

کتابداران نقشی اثرگذار در عرصه جهاد تبیین دارندحامد فتوحی، فرماندار آبیک در دیدار با فعالان حوزه فرهنگ شهرستان آبیک، کتابداران را سربازان فرهنگی و جهادگران عرصه جهاد تبیین قلمداد کرد و رسالت و وظیفه این قشر فرهنگی را در عصر حاضر، بسیارمهم عنوان نمود.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، در روزهای پایانی سال 1401 ، رمضان حیدری، ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک، مسئولان کتابخانه های شهرستان آبیک، کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان و جمعی از فعالان حوزه فرهنگ با حضور در دفتر حامد فتوحی، فرماندار آبیک با وی دیدار و گفتگو کردند.
حامد فتوحی، فرماندار شهرستان آبیک در این دیدار از زحمات و تلاش های صورت گرفته در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی و فعالیت های فرهنگی آموزشی مذهبی توسط کتابخانه های عمومی آبیک،  قدردانی کرد.
فتوحی ضمن تاکید بر حمایت کامل و قاطع خود از فعالیت ها و اقدامات کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اظهار داشت: حضور خانواده ها و قشر کودک و نوجوان در کتابخانه ها متاثر از فعالیت ها و اقدامات خوب کتابخانه های عمومی این شهرستان  است که این مهم قابل تقدیر می باشد  و  در این راستا ما به حمایت خود از کتابخانه های این شهرستان ادامه می دهیم .
وی  به پرداخت نیم درصد درآمد شهرداری ها طبق قانون به کتابخانه های عمومی اشاره کرد و افزود: هزینه کرد در حوزه پیشرفت و تعالی فرهنگ، موجب پیشگیری از هزینه ها و آسیب های اجتماعی در آینده است.
درپایان دیدار، فرماندار شهرستان آبیک از تلاش های مدیریت و پرسنل کتابخانه های شهرستان که موجب کسب رتبه های برتر انجمن کتابخانه های عمومی آبیک و همچنین  برتر شدن ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک در کشور و افتخارآفرینی استانی در سال ۱۴۰۱ را رقم زده بود با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل وتقدیر نمود.


 
عكس های مرتبط :