فهرست

فراخوان

تازه‌ترين اخبار

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین؛

نشست تخصصی «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار شد

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین و با مشارکت سازمان بسیج ادارات کارمندان استان قزوین نشست تخصصی «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین، به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشست تخصصی «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین و با مشارکت سازمان بسیج ادارات کارمندان استان قزوین با حضور عباس کاظمی، استاد دانشگاه و جمع کثیری از شرکت کنندگان به صورت مجازی در بستر اسکای روم برگزار شد.
در این نشست عباس کاظمی، با تبریک ایام الله دهه فجر، بررسی آرمانها و دستاوردهای انقلاب، برکات انقلاب اسلامی و توصیه های هفتگانه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب را تبیین کرد.
کاظمی اظهار داشت: گام دوم انقلاب بیانیه‌ای است که از سوی مقام معظم انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلام صادر شده ‌است و در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازد.
وی ادامه داد: در این بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت ایران، به ویژه جوانان را مورد خطاب قرار می‌دهند و به توضیح و روشن کردن مساله برداشتن «گام دوم» به سوی آرمان‌های انقلاب اسلامی در هفت فصل می‌پردازند.
کاظمی با اشاره به جنگ روانی بیان کرد: يکي از عوامل موثر بر موفقيت جنگ رواني دشمن و روش هاي مقابله با آن، عنصر آگاهي است. مهم‌ترین راه مقابله با عملیات روانی و جنگ شناختی و ادراکی، ایجاد شفافیت، اطلاع‌رسانی دقیق و بصیرت افزایی به جامعه است.
کاظمی ادامه داد: دشمن به نوعي سياه‌نمايي و برجسته‌سازي مي‌کند. در اين راستا، بايد ضمن تبيين واقعيت‌ها براي مردم و نسل جوان، داشته‌ها و ظرفيت‌هاي کشور که از آن غفلت شده، براي نسل جوان تبيين شود که آنها بدانند راه و چاره عبور از مشکلات چيست.