فهرست

فراخوان

مسابقه کتابخوانی

تازه‌ترين اخبار

فرماندار البرز:

مسئولین موظف هستند در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تلاش مضاعف داشته باشند.

فرماندار شهرستان البرز گفت: امروز متاسفانه شاهد این هستیم که در گیر و دار روزمرگی ها و مشکلاتی که بیماری کرونا ایجاد کرده است بی مهری نسبت به کتاب این یار مهربان افزایش یافته است که قطعا در آینده خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز در بازدید از کتابخانه علامه دهخدا تنها کتابخانه فعال استان قزوین در ایام تعطیلات نوروز  که با حضور مصطفی طاهر خانی بخشدار مرکزی ، سعید محمد خانی رئیس کتابخانه های شهرستان و فیروز آقازاده دهیار نصرت آباد بود، اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی راهکار رهایی از بسیاری از معضلات جامعه ماست که از این رو نیازمند این هستیم که برای تحقق این امر همه دست به دست یکدیگر دهیم.
وی گفت: مسئولین میتوانند در این زمینه بسیار کمک کننده باشند و امیدواریم که با حضور در کتابخانه ها، کمک به اجرای برنامه های ترویجی حوزه کتاب و حمایت از فعالین این حوزه بتوانیم گامی اثربخش در این زمینه برداریم.
فرماندار شهرستان البرز خاطرنشان کرد: دانش ،  خرد، اندیشه ، تفکر و عقلانیت منبع و سرچشمه اش خواندن و مطالعه است لذا باید به فرزندان خود خواندن و مطالعه کردن را بیاموزیم .
نصیری افزود: مسئولین باید خود را موظف به حمایت از فعالیت های این بخش بدانند و مطمئن باشند که اثرات این اتفاق در سال های آینده خود را در جامعه نشان خواهد داد.
رها نصیری بعنوان اولین مراجعه کننده در سال ۱۴۰۰ به عضویت کتابخانه علامه دهخدا شهر الوند در آمد و دو جلد کتاب به عنوان هدیه دریافت و یک جلد کتاب امانت گرفت . 
محمد نصیری، فرماندار البرز ضمن دیدار با همکاران حاضر در کتابخانه دهخدا الوند و عرض تبریک سال نو از شهروندان ، دانش آموزان و دانشجویان خواست در ایام نوروز با استفاده از تعطیلات اوقات خود را با مطالعه در قرائت خانه کتابخانه سپری کنند.
عكس های مرتبط :