فهرست

فراخوان

تازه‌ترين اخبار

پس از بررسی و داوری؛

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « نماز و عبادت امام زمان(عج) » معرفی شدند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: مسابقه کتابخوانی « نماز و عبادت امام زمان(عج) » با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، برگزیدگان مسابقه کتابخونی « نماز وعبادت امام زمان(عج) » که به مناسبت ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعاله فرجه الشریف با مشارکت ستاد اقامه نماز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی قزوین در استان قزوین برگزار ‌شده بود، مشخص شدند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک به برگزیدگان این مسابقه اظهار داشت: ارتقای سطح عموم آحاد مردم نسبت به کتاب؛ کتابخوانی و ترویج و تعمیق فرهنگ اقامه نماز و ارتقاء معارف و فرهنگ مهدویت از جمله اهداف برگزاری این مسابقه بود.
وی ادامه داد: مسابقه بر اساس کتاب « نماز و عبادت امام زمان (عج) » به قلم عباس عزیزی که در مورخ 7 فروردین ماه لغایت 31 فروردین ماه برگزار گردید. 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در مورد معرفی کتاب گفت: کتاب با شرح حال مختصری از زندگانی امام زمان (عج) آغاز شده، در پی آن حکایت‌های کوتاهی درباره حالات معنوی و عرفانی آن حضرت در هنگام نماز فراهم آمده است .کیفیت به جای آوردن نماز در مسجد جمکران و نیز دعاها و نمازهای مختلف برای فرج امام زمان (عج) و رفع گرفتاری‌ها از دیگر مطالب کتاب است .
گفتنی است در این مسابقه 2204 اثر به دبیرخانه ارسال شده است که پس از داوری، تعداد 57 نفر به قید قرعه برگزیده مسابقه شدند.
برای مشاهده برگزیدگان اینجــــــــــــــــا را کلیک کنید.