فهرست

فراخوان

مسابقه کتابخوانی در عصمت

تازه‌ترين اخبار

به منظور ارتقاء سطح کیفی کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک؛

جلسه شورای اداری شهرستان آبیک برگزار شد

جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک به منظور ارتقاء سطح کیفی کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با حضور رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و مسئولین و کتابداران برگزار شد.
در ابتدای این نشست رمضان حیدری، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران، درخواست داشت به منظور افزایش کمی و کیفی خدمات کتابخانه ای به فعالیتهای فرهنگی و ترویجی عنایت وی‍ژه ای داشته باشند.
سپس به اقدامات انجام شده در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امید است همکاران با اجرای برنامه‌‌های فرهنگی مناسب، در جهت پویایی و افزایش رونق کتابخانه‌ ها تلاش مضاعفی داشته باشند.
حیدری همچنین اظهار داشت: همکاران اهتمام بیشتری نسبت به صحافی کتابهایی که با مرمت ابتدایی به چرخه امانت بازمیگردند داشته و پیگیر تاخیرات کتب دیرکردی و اصلاح ماده منابع بصورت مرتب و هفتگی  باشند.
وی همچنین خواستار توجه ویژه به هماهنگی بیشتر بین بخش‌های مختلف کتابخانه، بهینه سازی روند ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و برنامه ریزی جهت فعالیت‌های علمی و فرهنگی در فضای کتابخانه شد و افزود: امیدوارم با همکاری و همفکری همکاران بتوانیم نسبت به ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه بیش از پیش موثر بوده و از همکاران خدوم کتابخانه های شهرستان آبیک انتظار داریم با فعالیت‌های فرهنگی و متنوع گامهای بلندی برای رسیدن به اهداف نهاد کتابخانه های عمومی کشور  بردارند.
در ادامه مسئولین و کتابداران مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را در میان گذاشتند.