فهرست

فراخوان

مسابقه کتابخوانی در عصمت

تازه‌ترين اخبار

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

بیش از 1500 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی قزوین اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، 1500 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی قزوین اهدا کرد 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی 1500 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی استان قزوین اهدا کرد.
فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، در این خصوص گفت: جهت غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی با همکاری و مساعدت رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان، تعداد  ۱۵00 نسخه کتاب ارزشمند به مجموعه کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت منابع اطلاعاتی در کتابخانه ها و در راستای مجموعه سازی منابع مبتنی بر نیاز مخاطبان و خط مشی کتابخانه ها، کارشناسان این اداره کل با حضور در مرکز مبادله نسبت به انتخاب کتابها اقدام نمودند. 
محمدبیگی بیان کرد: کتاب‌های اهدا شده در موضوعات مذهبی، دفاع مقدس، کمک‌درسی، کودک و نوجوان و عمومی است. 
گفتنی است، پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از طرح‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی به صورت مداوم اجرا می‌شود.

 
عكس های مرتبط :