فهرست

تازه‌ترين اخبار

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب صورت گرفت؛

تجدید میثاق کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب، مدیرکل و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با حضور در گلزار شهدای شهر قزوین با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد و پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، همزمان با فرارسیدن هفته کتاب، مدیرکل و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با حضور در گلزار شهدای شهر قزوین با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد و پیمان کردند.
 

فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین در این آیین، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته کتاب، گفت: حُسن آغاز برنامه‌های گسترده‌ی هفته کتاب یادآوری مستمر این نکته است که خط مشی فرهنگی و توسعه‌ای کتابخانه‌ها، همواره در راستای اهداف انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدری است که از جان عزیز خود برای امنیت این روزهای ما ایثار و از خودگذشتگی کردند. 
 

وی با اشاره به لزوم ترویج سبک زندگی شهدا افزود: یکی از اولویت‌های این اداره کل در برگزاری برنامه‌های فرهنگی، در نظرگیری شیوه‌های جدید و نوین جهت ترویج سبک زندگی شهدا از طریق حوزه کتاب و کتابخوانی است که با قدرت و قوت در هفته کتاب سالجاری نیز برگزار خواهد شد. 
 

محمدبیگی با تاکید بر اینکه همیشه باید شهدا را الگوی خود قرار دهیم، افزود: شهدا نقش ویژه‌ای در به ثمر نشستن و تداوم انقلاب اسلامی داشته‌اند و مجموعه‌ی کارکنان و کتابداران این اداره کل، همواره خود را مرهون تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدا می‌دانند.
 

لازم به ذکر است، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.