فهرست

تازه‌ترين اخبار

طی پیامی انجام شد؛

تبریک فرماندار شهرستان آبیک به ‌مناسبت فرارسیدن هفته کتاب

فرماندار شهرستان آبیک در پیامی آغاز بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را به دوست‌داران یار مهربان و عموم مردم استان تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، شهرام احمدپور، فرماندار شهرستان آبیک در پیامی فرارسیدن روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت. متن پیام وی به شرح زیر است:
 

خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد، کتابی که سرآمد همه کتاب ها است. آیین آسمانی ما، پرچمدار کتاب و کتابخوانی است. اسلام دین اندیشه و معرفت است و ما وارث تمدن والای اسلامی هستیم و پر واضح است که کتاب و کتاب‌خوانی راهی روشن برای اعتلای تمدن والای اسلامی است. بی‌شک کتاب خوانی به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر، تنها زمانی به فرهنگی عمومی تبدیل می شود که همگان آن را نیازی پایان‌ناپذیر و وسیله‌ای برای رشد و پویایی شخصیت خود بدانند و جامعه تکامل و  پیشرفت مادی و معنوی را در انس با کتاب جستجو کند.

این‌جانب ضمن گرامیداشت ۲۴ آبان روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» این روز را به عموم مردم فرهنگ دوست و مألوف با کتاب، به ویژه اهالی قلم، اهالی رسانه، تولید کنندگان محتواهای علمی، دست اندر کاران حوزه چاپ و نشر، مدیریت و کارکنان گرانقدر کتابخانه های عمومی شهرستان تبریک عرض می کنم و توفیقات روز افزون این عزیزان را در راه اعتلای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره مندی از رهنمودهای گهربار امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری و در همراهی با سیاست‌های دولت خواستارم.