فهرست

تازه‌ترين اخبار

کارگاه سبک زندگی و خانواده پایدار در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد


اداره کل کتابخانه های عمومی با همکاری سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان و سازمان بهزیستی استان قزوین، کارگاه سبک زندگی و خانواده پایدار را با حضور دکتر امین محمدپور  استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه  برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این جلسه دکتر امین محمدپور، مدرس دانشگاه و شاگرد پرفسور سمیعی فر، در رابطه با راهکارهای شکل گیری خانواده پایدار صحبت کرد.
این استاد دانشگاه و محقق طی این جلسه به جدیدترین تحقیقات و پژوهش ها در رابطه با تفکرات و باورهای افراد و تاثیر آن در زندگی اشخاص و همچنین اهمیت زندگی خانوادگی سالم و پایدار، صحبت کرد.
صحبت درباره ی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه، مکالمات مثبت و منفی و خنثی و تاثیر آن در روحیات افراد و اثر تلقین در زندگی، از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
وی همچنین در رابطه با سبک زندگی خانواده پایدار، علل آسیب به زندگی زناشویی، اهمیت برخورداری از آگاهی در هنگام تشکیل زندگی زناشویی، انواع عشق و برخی از مهمترین مشکلات زندگی زناشویی، سخنرانی کرد.
 کتاب های؛ قدرت باور، ماتریکس الهی، چگونه دروغگوها را تشخیص بدهیم، دروغ های راست، نبرد من و تعدادی کتاب دیگر، از جمله مواردی بودند که این استاد دانشگاه برای مطالعه معرفی کرد.

وی همچنین در رابطه با  برخی نویسندگان مطرح در حوزه ی خودشناسی، روانشناسی و مهارت های زندگی، صحبت کرد و مطالعه کتاب های خوب در این زمینه را به حضار پیشنهاد داد.

 
عكس های مرتبط :