فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور بخشدار برگزار شد؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش الموت شرقی

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش الموت شرقی با حضور بخشدار و اعضای انجمن در کتابخانه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش الموت شرقی با حضور احمد محمدی بخشدار و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.
 در ابتدای جلسه حمیرا کاظمی الموتی مسئول کتابخانه خواجه نصیرالدین ضمن قرائت دستور کار جلسه به ارائه گزارشی از اجرای مصوبات جلسه قبلی انجمن پرداخت.
 کاظمی الموتی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های  کتابخانه عمومی خواجه نصیر در فضای مجازی افزود در یک‌سال اخیر که درگیر ویروس کرونا بودیم فعالیت کتابخانه ها و ترویج کتاب‌خوانی تعطیل  نشد و حتی با استفاده از فضای مجازی روند رو به رشد هم داشته است.
احمد محمدی، بخشدار الموت شرقی در این جلسه به بیان مطالبی در خصوص اهمیت فرهنگ مطالعه و لزوم تشویق کودکان به کتاب و کتابخوانی پرداخت و گفت: تنها راه هدایت اوقات فراغت و استفاده بهینه از این اوقات، تقویت کتابخانه های عمومی و افزایش جذابیت کتابخانه ها جهت تشویق شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان برای گذراندن اوقات فراغت در کتابخانه و مطالعه کتاب های مفید و مناسب است.
پیگیری پرداخت نیم درصد شهرداری تا پایان سال توسط بخشدار؛ اجرای مسابقه کتابخوانی توسط کتابخانه به مناسبت دهه فجر با همکاری آموزش و پرورش، خانه فرهنگ، بسیج خواهران و پرداخت جوایز کتابخوانی توسط بخشداری از مهمترین مصوبات جلسه بود
عكس های مرتبط :