فهرست

انتصاب

با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوئین زهرا منصوب شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوئین زهرا با حضور فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین؛ مصطفی آقا علی، فرماندار شهرستان و ندا امیرلو، معاون اداره کل و میثم محمدی، حراست برگزار شد. در این آیین ضمن قدردانی از تلاش های صفر امینی، رئیس پیشین اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، هادی روحی زهرایی به عنوان رئیس جدید مجموعه کتابخانه های عمومی بوئین زهرا معرفی شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه عنوان کرد: امروزه کتابخانه‌های عمومی با خدمات متنوعی که ارائه می دهند نقش اثرگذاری در افزایش آگاهی و اصلاح بینش و نگرش افراد در جامعه ایفا می کند. وی افزود: شهرستان بویین‌زهرا نیز دارای سابقه فرهنگی و تاریخی و مردمانی فرهیخته بوده و کتابخانه‌های این شهرستان از کتابخانه‌های فعال در سطح استان می باشند که همکاران ما در کتابخانه های این شهرستان همگام با سراسر استان با وجود شرایط پیش‌آمده ناشی از ویروس کرونا در فضای مجازی فعالیت‌های ترویجی ارزشمندی را تولید و بازنشر می‌نمایند.
محمدبیگی در ادامه از مسئولین شهرستان و فرماندار، شهردار و بخشدار در اجرا و پیشبرد اهداف کتابخانه ها تشکر نمود و خواستار تداوم این حمایت ها شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه ضمن تبریک به هادی روحی زهرایی با تقدیر از فعالیتهای انجام شده در ایام مسئولیت صفر امینی، برای وی در ادامه فعالیت کاری و اداری آرزوی موفقیت کرد.
همچنین در این مراسم مصطفی آقا علی، فرماندار بوئین زهرا بهسازی و تجهیز کتابخانه های عمومی را از اولویت های کاری خود دانست و گفت: تاکنون در حوزه بازسازی و تجهیز کتابخانه ها، اتفاق های مثبتی رقم خورده است و همچنین اعتبار بسیار خوبی در خصوص تکمیل کتابخانه مرکزی شهرستان اختصاص داده شده که امید است هرچه سریعتر این پروژه به بهره برداری برسد.
آقا علی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های صفر امینی، با اشاره به اینکه رفتار صادقانه، اخلاقی و باپشتکار از جمله ویژگی های رئیس پیشین این اداره بود، عنوان کرد: رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی بوئین زهرا از نیروهای جهادی باسابقه، متعهد و پیگیر مجموعه است و به یقین پس از این تغییر مدیریتی نیز کارهای کتابخانه های عمومی شهرستان بوئین زهرا همچون گذشته با جدیت دنبال خواهد شد.
وی با بیان اهمیت و ضرورت برقراری تعامل مطلوب با کارمندان این مجموعه و مسئولان شهرستان، افزود: نیروی انسانی پویا و متعهد بزرگ ترین سرمایه نهاد کتابخانه های عمومی کشور است؛ علاوه بر این مسئولان شهرستان نیز بازوان توانمند کتابخانه های عمومی در پیشبرد اهداف فرهنگی در شهرستان هستند.
گفتنی است طی این بازدید از کتابخانه صاحب الزمان بازدید به عمل آمد و همکاران کتابخانه های عمومی شهرستان در نشست صمیمی به دور هم جمع و نقطه نظرات خود را بیان کردند.
عكس های مرتبط :