فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به بهانه هفته کتاب صورت گرفت؛

بازدید امام جمعه و بخشدار محمدیه به همراه جمعی از مسئولان از کتابخانه های عمومی شهر محمدیه

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، حجت الاسلام و المسلمین بهاءالدین آقاحسینی امام جمعه محمدیه، صادق قندی بخشدار محمدیه، علی کاظمی عضو شورای شهر محمدیه به همراه محمد صمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز و سعید محمدخانی ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز با حضور در کتابخانه های عمومی یادگار امام  و دبیرسیاقی محمدیه ضمن گرامیداشت هفته کتاب از قسمتهای مختلف این کتابخانه بازدید به عمل آوردند.
امام جمعه محمدیه در این بازدید با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه، این مجموعه را نعمت و سرمایه‌ای عظیم برای شهر محمدیه برشمرد و منابع آن را از مهم ترین گنجینه‌های اندیشه بشری دانست. وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در اسلام گفت: باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب فراهم آید.
در جریان این بازدید سعید محمدخانی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان البرز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: در راستای ایجاد انگیزه برای مطالعه در بین اقشار مختلف، برنامه‌های مختلفی در کتابخانه‌های عمومی اجرا می شود و این برنامه ها با استقبال گسترده مردم رو به رو شده است.
در پایان این بازدید، حجت الاسلام و مسلمین آقاحسینی با اشاره به نقش بی‌بدیل کتابداران و کتابخانه‌های عمومی در ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، از زحمات کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی قدردانی کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ