فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان بوئین زهرا صورت گرفت؛

بازدید فرماندار و رئیس اداره ارشاد شهرستان از کتابخانه صاحب الزمان (عج )

مصطفی آقا علی، فرماندار شهرستان بوئین زهرا به منظور بررسی مشکلات کتابخانه ها از کتابخانه عمومی صاحب الزمان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مصطفی آقا علی، فرماندار شهرستان بوئین زهرا به همراه ابوالفضل جهانگیر بخت رئیس اداره ارشاد شهرستان به منظور بررسی مشکلات کتابخانه ها از کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بازدید کرد. 
صفر امینی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بوئین زهرا در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: حمایت و همراهی مسئولان در حوزه فرهنگ و به ویژه کتاب و کتابخوانی زمینه ساز پیشرفت بیشتر کتابخانه های عمومی می باشد.
فرماندار بوئین زهرا در بازدید از کتابخانه عمومی شهر بوئین زهرا بیان داشت: آنچه امروز با عنوان کتاب در دسترس اهل مطالعه قرار می گیرد حاصل رنج ،تلاش و پیگیری افراد دانایی است که با پشتکار و علاقه ، حاصل دانش و تجربیات خود را در قالب کتاب به ما معرفی و در دسترس قرار داده اند که جای قدردانی دارد .
آقاعلی افزود: شیوع ویروس کرونا و اهمیت قرنطینه خانگی، فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه در جامعه است و بایستی این فرصت به دست آمده را غنیمت شمرده و با طرح‌ها و برنامه‌های گوناگون، فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را درکشور افرایش دهیم و مطمئنا نتایج آن را در دراز مدت شاهد خواهیم بود.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ