فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بخشدار اسفرورین در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی مطرح کرد :

افزایش انگیزه ی کتابخوانی ،  عادت به مطالعه ی مفید را در جامعه به دنبال دارد محسن بازیاربخشدار و رئیس انجمن کتابخانه عمومی اسفرورین گفت: می توان با افزایش انگیزه ی کتابخوانی، مطالعه ی مفید را به صورت یک عادت روزمره در جامعه نهادینه کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش اسفرورین باحضور جمعی از مدیران و مسئولان اسفرورین و تاکستان در سالن کتابخانه عمومی علامه طباطبایی برگزار شد.
بازیار ضمن تاکید بر اینکه انجمن کتابخانه های عمومی در برابر جامعه مسئولیت اجتماعی دارد، گفت: اعضای انجمن مصوبات را با حساسیت بیشتر  دنبال و مطالبه گری کنند.
 بخشدار با تاکید بر اینکه مشکل اعتبارات در کتابخانه اسفرورین وجوددارد گفت: شهرداری سهم کتابخانه ها رااز نیم درصد پرداخت کنند تا امکان ارایه خدمات بهتر توسط کتابخانه ها فراهم گردد.
ثریا یوسفی منفرد مسئول کتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین نیز در این جلسه گفت:  گزارشی از خدمات فرهنگی کتابخانه ارایه کرد و  بحث مشکل دیوار ضلع جنوبی کتابخانه را با هدف بهسازی ، این شرایط مطرح کرد.
لشگری ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان نیز در این جلسه در رابطه با خدمات انجام شده در کتابخانه های شهرستان به ویژه کتابخانه اسفرورین توضیحاتی ارایه داد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ