فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای گسترش همکاری های فرهنگی:

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با شهردار الوند دیدار کرد


فاطمه محمدبیگی مدیر کل کتابخانه های استان قزوین با حسین هاشمی شهردار جدید الوند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عومی استان قزوین، در این دیدار پس از تبریک انتصاب شهردار جدید الوند ، گفتگویی صمیمانه در رابطه با افزایش همکاری ها و تعاملات صورت گرفت.
هاشمی شهردار الوند در این جلسه گفت: ان شالله با برنامه ریزی های انجام شده شاهد اتفاقات خوبی در راستای گسترش کتاب و کتابخوانی در جامعه باشیم و شاهد دسترسی راحت و سریع علاقه مندان به کتاب های خوب با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی باشیم .
وی همچنین اعلام  امادگی کرد که  شهرداری با نصب بنر در نقاطع ها  و معابر شهر نسبت به اطلاع رسانی  و معرفی کتابخانه ها و کتاب های شهر اقدام نماید.
محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت همکاری و تعامل خوب کتابخانه ها با شهرداری، اظهار داشت: به طور قطع تعامل مستمر دستگاه های مختلف با هم ، در انجام موفقیت آمیز فعالیت ها ، نقش موثری دارد.
در این جلسه همچنین ندا  امیرلو معاون اداره کل ، محمدرضا فرجی ریاست اداری مالی، سعید محمدخانی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز، ابوالحسن شیرمحمدی رئیس شورای اسلامی شهر الوند، رضا خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر الوند نیز حضور داشتند. 
نسخه قابل چاپ