فهرست

اخبار شهرستان‌ها

نگاهی به اقدامات کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک


کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با هدف حضور پر رنگ در سطح جامعه ، برنامه ها و اقدامات گسترده ای در حوزه های فرهنگی و آموزشی برگزار می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، از جمله ی این اقدامات جذب تعداد ۳۰7 نسخه کتاب توسط کتابخانه، موزه ومرکزاسنادمجلس شورای اسلامی به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال(دویست میلیون ریال) و حضور پررنگ در تمامی نمایشگاه های فرهنگی شهرستان هستند.
همچنین برای اولین بار در شهرستان آبیک و در شهرخاکعلی پیک کتاب با شعار(پیک کتاب،پیک دانایی) با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی درهمه زمانهاومکانها،راه اندازی گردیده که جامعه هدف این طرح، افرادی میباشند که بدلایل مختلف از جمله افراد شاغل،خانه دارها،کسبه، بیماران و...امکان حضور در کتابخانه برای آنها میسرنیست وکتاب از طریق پیک‌کتاب به محل سکونت ویا محل کاراین افراد بصورت رایگان تحویل میگردد.
همچنین به دعوت شهرداری آبیک جهت حضور در نمایشگاه فرهنگی شهرستان آبیک بمناسبت دهه بصیرت ، غرفه اداره کتابخانه های شهرستان درقالب نمایشگاه کتابی با موضوع زندگانی وشهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)و سرداردلها و نمایشگاه عکس و پوسترشهدا و معرفی دستاوردها و اقدامات کتابخانه های شهرستان و اطلاع رسانی درخصوص امکانات و ظرفیتها و خدمات نوین ارائه شده  در کتابخانه ها(wifi رایگان دایر بود.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ