ارتباط با مدیر کل
اخبار
1399/2/27 شنبه شهردار قزوین؛ جشنواره رضوی عاملی جهت تعمیق شناخت افراد جامعه نسبت به راه و روش زندگی بزرگان دین است
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین، سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین، با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار داشت:
ترویج کتابخوانی بنا به فرموده مقام معظم رهبری وظیفه دینی و ملی ماست.چنانچه  همه متولیان امر به كتاب و كتابخوانی اهمیت بدهند قطعا می توان به رشد فرهنگی نیز دست یافت و بسیاری از آسیب های اجتماعی را برطرف ساخت.
وی تاکید کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی و در اختیار قرار دادن کتاب هایی با موضوع زندگانی امام رضا علیه السلام و سایر امامان و بزرگان دین ما، بستر ادای این وظیفه را فراهم کرده است.
وی افزود: امسال نیز همچون سنوات گذشته، نهاد کتابخانه های عمومی کشور اقدام به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نموده است که استمرار این حرکت در نوع خود ستودنی است و بی تردید عاملی جهت تعمیق شناخت افراد جامعه نسبت به راه و روش زندگی ائمه معصومین علیه السلام و بزرگان دین است.
طاهرخانی عنوان کرد: در نظر گرفتن کتاب هایی ویژه رده های سنی متفاوت، و به ویژه کودکان و نوجوانان، و در نظر گرفتن چندین نوع از مسابقه اعم از چهارگزینه ای، معرفی متن و  داستانک نویسی، نقاشی و پویش کتابخوان که موجب تنوع و ایجاد جذابیت در جشنواره می شود،  قابل توجه است. 
وی خاطر نشان کرد: بدینوسیله از تمامی افراد جامعه اعم از زن و مرد و کودک ، نوجوان، جوان و بزرگسال دعوت می کنم تا با شرکت در این جشنواره و مطالعه کتابهای معرفی شده، هر چه بیشتر با ارزش های حاکم بر زندگی افراد برجسته دین ما و به ویژه امام رضا (علیه السلام) که ما مردم ایران افتخار میزبانی از این امام همام را داریم، آشنا شده و آن را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم. اگر همه متولیان امر به كتاب و كتابخوانی اهمیت بدهند قطعا می توان به رشد فرهنگی نیز دست یافت و بسیاری از آسیب های اجتماعی را برطرف ساخت.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 759813
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255823211 تعداد بازديد زيرپورتال: 772296 اين زيرپورتال امروز: 135 سایت در امروز: 2024 اين صفحه امروز: 22
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved