ارتباط با مدیر کل
اخبار
1399/3/2 جمعه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین؛ جامعه تشنه معارف رضوی است/ جشنواره کتابخوانی رضوی تزریق معنویت به جامعه است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: امروز جامعه ما تشنه معارف رضوی است و جشنواره کتابخوانی رضوی میتواند این معنویت مورد نیاز را به جامعه تزریق کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین پیرامون جشنواره رضوی اظهار داشت: کشور ایران طی سالیان گذشته روزهای تلخ و دشوار زیادی را پشت سر گذاشته است، روزهایی که از نخستین اقدامات ایرانیان برای آزادی خواهی و مقابله با استکبار آغاز شد و تا قیامت نیز ادامه خواهد داشت، چرا که هیچ آزادی خواهی به راحتی به آزادی دست نخواهد یافت.
وی بیان کرد: از این رو با بررسی تاریخ ایران  و پژوهش در خصوص مهم ترین عاملی که  مسیر موفقیت و پیشرفت را برای ما فراهم کرده است به مسئله معنویت و قدرت دین می رسیم. چرا که قدرتی که دین مبین اسلام و اعتقاد به آن به انسان داده است در مقابل همه قدرت های دیگر پیروز است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین بیان کرد: جامعه امروز ما در برخی از موارد از دین فاصله گرفته است و امروز هم در شکل آسیب های اجتماعی در جامعه بروز و ظهور پیدا کرده است که نیاز جدی جامعه را در حوزه معارف و معنویت می رساند.
مجیدی عنوان کرد: برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری با محوریت دین و معنویت میتواند به عنوان درمانی برای داروی این مشکل در جامعه مطرح باشد.
وی تصریح کرد: جامعه امروز ما تشنه معارف رضوی است و این را میتوان در جزئیات جامعه و آسیب های اجتماعی مشاهده کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی در این بین از بهترین گزینه های موجود برای مشارکت زنان و مردان در حوزه کتابخوانی است و با معرفی آثار برتر در حوزه رضوی و فرهنگ دینی میتواند راهگشای بسیاری از مشکلات اجتماعی باشد.
مجیدی گفت: مطالعه کتاب های با محتوای ارزشمند در این حوزه قطعا میتواند راهکاری موثر برای رفع مشکلات فرهنگی در جامعه و تزریق معنویت و نشاط به دل خانواده ها باشد.
وی در پایان مردم استان قزوین را به شرکت در این جشنواره کتابخوانی دعوت کرد.

 
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 759814
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255823263 تعداد بازديد زيرپورتال: 772297 اين زيرپورتال امروز: 136 سایت در امروز: 2076 اين صفحه امروز: 23
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved