ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار

1399/3/24 شنبه با هدف توسعه همکاری‌ها در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رسیدگی به مسائل کتابخانه‌های عمومی وقفی استان با حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفت و گو کرد.                                                 
در این دیدار، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین به نقش وقف در توسعه فرهنگ کتابخوانی اشاره کرد و گفت: وقف کتاب و کتابخانه یکی از ارزشمندترین وقف‌ها در حوزه فرهنگ است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین بر لزوم تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف کتاب به ویژه نسخ نفیس و ارزشمند خطی تاکید کرد و یادآور شد: افرادی که آثار ارزشمند خطی را دارند می توانند به این مجموعه وقف نمایند تا مورد بهره برداری اندیشمندان و محققان قرار گیرد.
محمدبیگی تاکید کرد: مساجد و بقاع متبرکه دارای ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی هستند.
در ادامه این دیدار، حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: اداره کل اوقاف و امورخیریه استان، جهت راه اندازی کتابخانه برای علاقمندان در بقاع متبرکه و امامزاده‌ها تلاش می‌کند و این کار با مساعدت و یاری اداره کتابخانه‌های عمومی استان محقق می‌شود.                              
وی با اشاره به جایگاه مهم مطالعه و کتابخوانی در توسعه فرهنگی، اظهار داشت: کتاب و کتاب خوانی از جایگاه بالایی برخوردار است و خدمت در این حوزه وظیفه ای عمومی و همگانی است.
مدیرکل سازمان اوقاف استان همچنین در خصوص همکاری هر چه بیشتر سازمان اوقاف و امور خیریه با اداره کل کتابخانه های عمومی استان قول مساعد داد.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 913794
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263925605 تعداد بازديد زيرپورتال: 929303 اين زيرپورتال امروز: 133 سایت در امروز: 81 اين صفحه امروز: 14
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved