ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار
1399/4/3 سه‌شنبه به مناسبت دهه کرامت؛ برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی از سوی اداره کتابخانه های عمومی استان قزوین
به‌ مناسبت فرارسیدن دهه کرامت، برنامه فرهنگی و مذهبی، به صورت مجازی از سوی اداره کتابخانه های عمومی استان قزوین برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین فاطمه محمدبیگی، مدیر کل کتابخانه های عمومی قزوین از برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی به‌ مناسبت فرارسیدن دهه کرامت از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی استان قزوین خبر داد و گفت: در آستانه دهه کرامت قرار داریم، دهه ای که آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیه السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ادامه داد: به مناسبت این دهه هر ساله برنامه های متعددی برگزار می شود که با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه های این دهه در سال جاری بیشتر در فضای مجازی اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: یکی از برنامه های مهم ما در این ایام، برگزاری دهمين جشنواره كتابخوانی رضوی است که در سه گروه سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود.
محمدبیگی عنوان کرد: برای گروه سنی کودکان کتاب های گنبد خورشيد، زندگی حضرت معصومه (س) و 10 قصه از امام هادی (ع) در نظر گرفته شده و برای گروه سنی نوجوانان کتاب های «ستاره من»، «نشانه ها» و «مژده گل» و برای گروه سنی بزرگسالان هم کتاب های «امام رضا (ع): تاريخ وسيره»، «برمدار آفتاب»، «راهنمای خورشيد»، «امام رضا (ع) و ايران» و «شاهچراغ (ع) و حكمت های نقوی» در نظر گرفته شده است. که علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت samakpl.ir در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.
وی اعلام کرد: برگزاری نمایشگاه های کتاب به صورت مجازی، برگزاری مسابقه نقاشی، روزنامه دیواری، مقاله نویسی و غیره، برگزاری کارگاه های قصه گویی مجازی، برگزاری کارگاه های خلاقیت مجازی، کاردستی، اوریگامی و غیره از دیگر برنامه های دهه کرامت است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین توضیح داد: برگزاری نشست های کتابخوان کتابخانه ای و تخصصی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و برگزاری پويش های معرفی كتاب و برگزاری جلسات جمع خوانی از كتب مرتبط به صورت مجازی از برنامه های دیگری است که در دهه کرامت توسط اداره کل کتابخانه ها اجرایی می شود.
وی خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت دهه کرامت كارگاه های مجازی مشاوره قبل و بعد از ازدواج برای بانوان، محفل ادبی مجازی با محوریت دهه کرامت،  تجديد ميثاق با شهدای مدافع حرم و ديدار با خانواده آنها و تقدیر از همکاران خانم انجام خواهد شد.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 913778
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263925519 تعداد بازديد زيرپورتال: 929287 اين زيرپورتال امروز: 1308 سایت در امروز: 76240 اين صفحه امروز: 1189
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved