ارتباط با مدیر کل

 

 
بيشتر
اخبار


1399/6/3 دوشنبه پس از بررسی و داوری؛ اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «عفاف و حجاب» اعلام شد
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی "عفاف و حجاب" که به مناسبت هفته ملی عفاف و حجاب در استان قزوین برگزار ‌شده بود، مشخص شدند.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مراسم قرعه‌کشی جهت معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « عفاف و حجاب» با حضور فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین؛ ندا امیرلو، معاونت اداره کل؛ میثم محمدی، حراست و بتول نوروزی، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین برگزار شد.                               
محمد بیگی در این مراسم ضمن تبریک به برندگان این مسابقه، گفت:  اداره کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از حوزه های فرهنگی سعی داشته تا با جدیت به موضوع حجاب و عفاف بپردازد از این رو، اداره کل کتابخانه های عمومی در هفته عفاف و حجاب، اقدام به برگزاری مسابقه ای تحت عنوان « عفاف و حجاب » نموده است تا فرهنگ سازی مناسبی با آموزه های اسلامی و ایرانی انجام دهد .
وی اظهار داشت: هویتی که عفاف و حجاب به جامعه ی ما می بخشد از یک سو از آیات قرآن و آموزه های دین مبین اسلام الهام گرفته است و از سوی دیگر ریشه در تاریخ این ملت دارد که همواره آراسته به گوهر عفت و پاکدامنی و زیور بی بدیل حجاب بوده اند.تاریخ و ادبیات ما سرشار ازقهرمانانی است که با پاکدامنی و عفاف ستایش شده اند و پهلوانانی که در پرورش جسم و روح قهرمان بوده اند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج سبک زندگی عفیفانه و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان نمود.
شایان ذکر است این مسابقه از کتاب « پوشش و آرایش از دیدگاه پیامبر اعظم » نوشته مریم معین الاسلام در مورخ 21 تیر ماه لغایت 31 مرداد ماه در سامانه samakpl.ir برگزار شد.
گفتنی است طی این مراسم، 10 نفر از شرکت کنندگان به عنوان برگزیده انتخاب شدند که جوایز نامبردگان تقدیم حضور خواهد شد.

برگزیدگان:

مرتضی شیر محمدی
هاجر آقا بیگی
کیهان غیاثوند
سرور شبرنگ صفر پور
مریم یحری
زهرا احمدی
معصومه ترابی وسطی
محمد یوسفی پور
فاطمه کمالی دهقان
مرضیه اورک
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 917438
تعداد بازديد کنندگان سايت: 264096634 تعداد بازديد زيرپورتال: 933010 اين زيرپورتال امروز: 561 سایت در امروز: 29605 اين صفحه امروز: 470
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved