ارتباط با مدیر کل

 

 
بيشتر
اخبار

1399/6/4 سه‌شنبه پس از بررسی و داوری؛ اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س)» اعلام شد
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی " ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا (س)" که به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا (س) در استان قزوین برگزار ‌شده بود، مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مراسم قرعه‌کشی جهت معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا (س) »، با حضور فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین؛ ندا امیرلو، معاونت اداره کل؛ میثم محمدی، حراست و بتول نوروزی، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین برگزار شد.

                                                                                                                                                                                                   
محمد بیگی در این مراسم ضمن تبریک به برندگان این مسابقه، گفت: این مسابقه به منظور تکریم سنت الهی ازدواج و ترویج فرهنگ کتابخوانی به مناسبت روز ازدواج؛ سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد.  
وی ادامه داد: مسابقه بر اساس کتاب «الگوها، معیارها و ارزشها» نوشته آیت اله العظمی مکارم شیرازی در مورخ 28 تیر ماه لغایت 31 مرداد ماه برگزار گردید. 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در مورد معرفی کتاب گفت: از مشکلات طاقت فرسایی که جامعه امروز ما با آن روبه رو است، تشکیل خانواده و ازدواج جوانان است که روز به روز به صورت پیچیده تر در می آید. در حالی که راه حل این مشکل بزرگ در اسلام به روشنی ارائه شده است و ما به منزله کسانی هستیم که در کنار سرچشمه زلال، از تشنگی رنج می بریم. آنچه در این کتاب می خوانید، اشاره به انواع مشکلات این مسئله و سپس شرح گوشه های جالب و ظریف و آموزنده ای از ازدواج پر افتخار علی علیه السلام و بانوی اسلام فاطمه زهرا سلام علیها به عنوان رهنمونی برای حل آنهاست.

گفتنی است طی این مراسم، 10 نفر از شرکت کنندگان به عنوان برگزیده انتخاب شدند که جوایز نامبردگان تقدیم حضور خواهد شد.

برگزیدگان:
افروز جعفر بیگلو
محمد اسماعیل ساعد
زینب مرادی
مجید انصاری
لیلا جهانگیری
زهرا نعمتی برزگر
انسیه رشوند
حسین نوروزی
لیلا کارگر
سید میلاد موسوی اسمعیلی
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 917485
تعداد بازديد کنندگان سايت: 264099938 تعداد بازديد زيرپورتال: 933062 اين زيرپورتال امروز: 611 سایت در امروز: 32909 اين صفحه امروز: 517
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved