ارتباط با مدیر کل

 

 
بيشتر
اخبار
1399/6/10 دوشنبه پس از بررسی و داوری آثار صورت گرفت؛ اعلام برگزیدگان پویش نقاشی «کرونا را شکست میدهیم»

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلات ناخواسته کتابخانه‌های عمومی در سراسر کشور،  پویش نقاشی «کرونا را شکست میدهیم» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان در ایام کرونا، برای گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال اجرا شد که بر این اساس ۱۱ هزار و ۷۰۸ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه پویش نقاشی «کرونا را شکست میدهیم» ارسال شد.

این آثار بر اساس شاخص‌هایی چون  تناسب اثر با موضوع مسابقه، تناسب نقاشی با سن فرد، یکدستی و مهارت در نقاشی و رنگ آمیزی و همچنین جذابیت و خلاقیت داوری شدند که از این تعداد ۷۱۲ اثر امتیاز عالی، ۸۵۳ اثر امتیاز خوب، ۹۷۵ اثر امتیاز متوسط و ۹۱۶۸ اثر امتیاز معمولی را کسب کردند.

همچنین استان‌های فارس با یک‌ هزار و ۱۱۷ نفر، اصفهان با ۸۷۷ نفر، آذربایجان شرقی با ۷۹۳ نفر، خوزستان با۷۷۰ نفر و چهارمحال و بختیاری با ۷۲۴ نفر بیشترین میزان مشارکت را داشتند.

در نهایت پس از داوری نهایی و با شرط اینکه شرکت کنندگانی که دو یا چند اثر در این پویش ارائه کرده بودند، تنها یک بار و به واسطه یکی از آثارشان مورد تقدیر قرار گیرند، تعداد ۶۷۸ نفر به عنوان برگزیده نهایی در این پویش انتخاب شدند که به آنها لوح تقدیر و هدیه نقدی و به سایر شرکت کنندگان نیز لوح تقدیر به امضای مدیرکل استان اهداء خواهد شد.

اسامی برگزیدگان پویش نقاشی «کرونا را شکست میدهیم» را (اینجــــــــــــا) ببینید.

گفتنی است با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی در سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت، مسابقه نقاشی ویژه گروه سنی کودک، ۴ تا ۱۲ سال (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴) با محوریت کارهایی که در ایام تعطیلات کرونا و حضور در منزل انجام می شود، کتابخوانی در تعطیلات کرونا و مراقبت های بهداشتی در مواجهه با کرونا ویروس و تشکر از پزشکان و پرستاران از ۲۰ اسفند ماه سال ۹۸ آغاز شد و تا ۳۱ فروردین سال ۹۹ ادامه داشت.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 917547
تعداد بازديد کنندگان سايت: 264102928 تعداد بازديد زيرپورتال: 933127 اين زيرپورتال امروز: 673 سایت در امروز: 35899 اين صفحه امروز: 579
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved