ارتباط با مدیر کل


 
 


 

 

 

بيشتر
اخبار
1399/7/8 سه‌شنبه به همت معاونت توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد؛ پویش ملی «خادم ارباب کیست» برگزار می شود
به همت معاونت توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی و و با همکاری موسسه «پویش مهربرنا» پویش ملی «خادم ارباب کیست» با محوریت کتاب «خادم ارباب کیست: درس‌هایی از کلاس حضرت جون» نوشته سیدعلی اصغر علوی، ویژه نوجوانان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به همت معاونت توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی و با همکاری موسسه «پویش مهربرنا» پویش ملی «خادم ارباب کیست» با محوریت کتاب «خادم ارباب کیست: درس‌هایی از کلاس حضرت جون» نوشته سیدعلی اصغر علوی، برگزار می شود.

این پویش ویژه گروه سنی نوجوان (۱۲ الی ۱۸ سال) است و بر فعالیت هایی که مخاطب نوجوان باید انجام دهد تا در زمره یاران امام حسین(ع) قرار گیرد، متمرکز است. تفاوت این پویش با مسابقات معمول کتابخوانی در آموزش عملیاتی است. بدین معنا که گروه مخاطب باید برترین تجارب خود از کارهای خوبی که بعد از مطالعه کتاب انجام داده‌اند را به منظور شرکت در پویش ارسال کنند.

علاقمندان می توانند کتاب «خادم ارباب کیست: درس‌هایی از کلاس حضرت جون» را از طریق اپلیکشن طاقچه تهیه کرده و یا نکات برگزیده آن را در صفحه اینستاگرام پویش به نشانی khadem_arbab_kist@ و یا با استفاده از نسخه الکترونیک، پانزده صفحه برگزیده این کتاب را مطالعه کنند.

شرکت کنندگان پس از مطالعه اثر باید آموخته‌های عملی و فعالیت‌های خادمی خود را، به صورت فردی، خانوادگی و گروهی، از طریق انتشار پست اینستاگرام و تگ کردن صفحه khadem_arbab_kist@ با هشتگ های «#خادم_ارباب_کیست» و «#فعالیت_برای_یاری_امام» و یا ارسال مستقیم در پیام رسان بله به نشانی khadem_arbab_kist@ انتشار دهند.

این پویش از ۲ مهر (۵ صفر) لغایت ۲۵ مهر (۲۸ صفر) برگزار می شود و اسامی برگزیدگان در تاریخ ۱۳ آبان (۱۷ ربیع الاول) همزمان با ولادت نبی مکرم اسلام(ص) اعلام خواهد شد.

۲۲۰ نفر از برگزیدگان این پویش، جوایزی به همراه یک جلد از منبع مسابقه دریافت خواهند کرد.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1003204
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268546586 تعداد بازديد زيرپورتال: 1020322 اين زيرپورتال امروز: 743 سایت در امروز: 43855 اين صفحه امروز: 657
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved