ارتباط با مدیر کل


 
 


 

 

 

بيشتر
اخبار
1399/7/9 چهارشنبه به منظور توسعه همکاری ها صورت گرفت؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان
فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با سیدکاظم مجابی، رئیس سازمان نظام مهندسی این استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های استان قزوین با حضور در سازمان نظام مهندسی با سیدکاظم مجابی، رئیس سازمان نظام مهندسی؛ عباس وثیق نیا و مسعود بخشی پور عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی دیدار و گفتگو کرد.
محمد بیگی در این دیدار اظهار داشت: تلاش برای تعالی جامعه و دستیابی به سطوح بالایی از پیشرفتِ کشور از رسالتهای مشترک هر دو دستگاه است و ان شاالله با هم افزایی، تعامل و استفاده از ظرفیتهای مشترک بتوانیم بیش از پیش خدمتگزار مردم باشیم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه جامعه هدف سازمان نظام مهندسی بسیار گسترده و وسیع می باشد تقویت عادت به مطالعه و کتابخوانی در این قشر حائز اهمیت می باشد در این راستا اداره کل کتابخانه های عمومی استان آمادگی دارد با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان نشست های اختصاصی کتابخوان را برگزار نماید.
مدیرکل کتابخانه های عمومی، افزایش سطح آگاهی های عمومی را نتیجه فعالیت های فرهنگی دانسته و اظهار داشت: در جوامعی که از فرهنگ غنی مطالعه و کتابخوانی بهره می برند می توان شاهد شکوفایی اندیشه، رشد و توسعه اقتصادی و زندگی سالم تر بود.
وی ادامه داد: با استعداهای علمی و فرهنگی که در شهرستان وجود دارد، به یاری خداوند با رفع مشکلات کتابخانه های عمومی استان بتوانیم گام های مؤثری در جهت رشد و توسعه فرهنگ کتابخوانی برداریم.
سید کاظم مجابی در این دیدار از دغدغه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در خصوص حل مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کتاب و کتاب خوانی تشکر کرد گفت: سازمان نظام مهندسی استان قزوین علیرغم اینکه در حوزه ساخت و ساز و سخت افزاری اهتمام دارد در حوزه های فرهنگی نیز بسیار فعال می باشد.
مجابی افزود: نهادينه شدن فرهنگ مطالعه در جامعه سبب توسعه كشور در ابعاد مختلف مي شود و وجود مردم آگاه و بابصيرت نيل به توسعه را تسهيل مي كند و آن را سرعت مي بخشد.

وی ادامه داد: کمک به کتابخانه‌ها یکی از اولویت‌های سازمان نظام مهندسی برای ارتقای شاخص های کتابخوانی است و این سازمان آمادگی هر گونه همراهی و حمایت را با مجموعه اداره کل کتابخانه های استان در جهت هم افزایی و همچنین ارائه مشاوره های گوناگون در امور عمرانی کتابخانه ها را دارد و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم بستری مناسب برای کتابخوانی در این استان فراهم نماییم.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1003416
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268554824 تعداد بازديد زيرپورتال: 1020536 اين زيرپورتال امروز: 954 سایت در امروز: 52093 اين صفحه امروز: 869
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved