ارتباط با مدیر کل


 
 


 

 

 

بيشتر
اخبار


1399/7/10 پنجشنبه به بهانه پاسداشت روز جهانی سالمند برگزار شد؛ نشست صمیمی پیشکسوتان و بازنشستگان اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، به مناسبت روز جهانی سالمند همکاران پیشکسوت بازنشسته در نشست صمیمانه ای دور هم گرد آمدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، مراسم یادبود قاسم جواد زاده پیشکسوت کتابداران، در اداره کل کتابخانه های عمومی استان، همزمان با بزرگداشت روز سالمند،  با حضور فاطمه محمد بیگی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، ندا امیرلو، معاون اداره کل و جمعی از همکاران پیشکسوت بازنشسته برگزار شد.
در این مراسم که با اجرای ناهید السادات حیاتی رابط فرهنگی شهرستان قزوین و پیشکسوت عرصه کتاب و کتابخوانی و با حضور خانواده مرحوم قاسم جواد زاده برگزار شد از زحمات 30 سال و خدمات وی تقدیر به عمل آمد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این مراسم ضمن گرامی داشتن یاد و خاطر آن عزیز ازدست رفته اظهار داشت: تکریم و قدردانی از خدمات پیشکسوتان رسالت همگانی است زیرا موفقیتی که امروز در کتابخانه های عمومی شاهد هستیم حاصل تلاش و پیگیری های همکاران بزرگواری است که در گذشته انجام داده اند و همواره قدردان زحمات ایشان خواهیم بود و از تجربیات سالهای خدمت ایشان که گنجینه گرانبهایی است استفاده می نماییم.
محمد بیگی عنوان کرد: تجلیل از بزرگان، خادمان و پیشکسوتان موجب گسترش فرهنگ قدرشناسی و تکریم انسان‌های شرافتمند و نیک اندیش خواهد شد.
محمدبیگی 30 سال خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را توفیقی گرانقدر برشمرد و گفت: لازم است بازنشستگان عزیز با در اختیار قراردادن تجربیات ارزشمند خود به نسل جوان، چراغ راه آیندگان باشند و آن ها را در به انجام رساندن مشاغلی که سال ها در تخصص آن ها بوده است یاری برسانند.
گفتنی است در این مراسم حاضرین در جلسه  به بیان خاطراتی از آن عزیز ازدست رفته پرداختند و یاد و خاطر مرحوم قاسم جواد زاده را گرامی داشتند.
سپس در پایان مراسم از همکاران بازنشسته اداره کل کتابخانه های عمومی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1003183
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268545165 تعداد بازديد زيرپورتال: 1020299 اين زيرپورتال امروز: 724 سایت در امروز: 42434 اين صفحه امروز: 636
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved