ارتباط با مدیر کل


 
 


 

 

 

بيشتر
اخبار

1399/7/23 چهارشنبه با هدف معرفی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین صورت گرفت؛ دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با فرماندار شهرستان قزوین
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با هدف معرفی سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین با فرماندار شهرستان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین، با همراهی اکبر عبدالهی، سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان قزوین؛ با حضور در فرمانداری قزوین با  محمد شفیعی، فرماندار ورئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین  در این دیدار که به منظور معرفی سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان قزوین صورت گرفته بود اظهار داشت: امیدواریم با حضور آقای اکبر عبدالهی که از خانواده کتابداران است، و از همکاران جوان، منضبط و متخصص می باشد شاهد اتفاقات بسیار خوبی در سطح کتابخانه های شهرستان قزوین باشیم.
وی افزود: همبستگی و همگرایی دو عامل مهم و اثر بخش در پیشبرد کارهای ارزشمند کتابخانه ها است که  امید است با حمایت مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار و شهردار محترم بتوانیم شاهد رشد بیش از پیش فضای کتابخانه ای و دانش عمومی در شهرستان و کشور باشیم. 

فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تشکر از حضور مستمر و مثمر ثمر مدیر کل کتابخانه های استان در جلسات انجمن شهرستان؛ از فعالیتهای انجام شده در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین تقدیر کرد.
وی نظم، آرامش و اخلاق خوب را از جمله مهم ترین شاخص های موفقیت رئیس اداره شهرستان بر شمرد و گفت: امیدواریم با انتصابات جدید شاهد حضور پرشور مردم شهرستان در کتابخانه ها باشیم .
شفیعی بهره گیری از همه ظرفیت های موجود برای گسترش فضاهای کتابخانه ای و توسعه امر کتابخوانی را وظیفه ای مهم بر دوش همه مسئولان، متولیان این حوزه و دلسوزان حوزه کتاب و کتابخوانی دانست و گفت: من و همه مسئولان شهرستان قزوین، در این مسیر همواره در کنار مجموعه کتابخانه های عمومی خواهیم بود و مسائل و مشکلات کتابخانه ها را پیگیری می نماییم.


 
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1003144
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268544323 تعداد بازديد زيرپورتال: 1020259 اين زيرپورتال امروز: 684 سایت در امروز: 41592 اين صفحه امروز: 597
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved