ارتباط با مدیر کل


 

 

 

 

 

 

بيشتر
اخبار

1399/8/22 پنجشنبه با هدف ایجاد همکاری‌های دوجانبه انجام شد؛ دیدار مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان با مدیر شعب بانک تجارت استان قزوین
فاطمه محمدبیگی ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین با هدف شکل‌گیری همکاری‌های دوجانبه در حوزه کتاب و کتابخوانی و ایجاد تسهیلات برای کارکنان با مدیر امور شعب بانک تجارت استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و حسن جدیدی، مدیر شعب بانک تجارت استان قزوین به منظور توسعه همکاری ها با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، محمدبیگی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت شعب بانک تجارت و کارکنان پرتلاش این بانک، درباره اهداف فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی صحبت کرد و گفت: ما از نزدیک شاهد دغدغه فرهنگی و اجتماعی بانک تجارت در حوزه کتابخوانی بوده ایم که امیدوار هستیم از این به بعد نیز، همکاری های دو جانبه توسعه پیدا کرده و باعث پیشبرد اهدافمان در زمینه های فرهنگی باشیم و در این دیدار گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی سطح استان ارائه داد.
وی اظهار داشت: بانک ها به عنوان ارائه دهنده خدمات به اقشار مختلف جامعه از جایگاه بالایی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی برخوردار هستند، ارتباط و تعامل و همکاری کتابخانه های عمومی و بانکها  می تواند به اعتلای فرهنگی جامعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی کمک کند.
محمدبیگی خواستار اهتمام ویژه متولیان فرهنگی و اقتصادی به حوزه کتابخوانی شد و گفت: ما می توانیم تهدید ویروس کرونا را به فرصتی برای کتابخوانی تبدیل کنیم و زمان را برای انجام امور فرهنگی غنیمت بشماریم. 
همچنین به نیازهای زیرساختی فضای مطالعاتی در قزوین برای توسعه کتابخانه های عمومی نیز اشاره و توسعه کمی و کیفی این فضا در شهرها، روستاها و مراکز جمعیتی را از مهمترین اولویت های مجموعه برشمرد.
در ادامه، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مساعدت هر چه بیشتر بانک تجارت را در اعطای تسهیلات بانکی به کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین خواستار شد.
در ادامه این دیدار، حسن جدیدی، مدیر شعب بانک تجارت استان قزوین اظهار داشت: بانک تجارت و کارکنان آن علاقمند به فعالیت در حوزه فرهنگ و کتابخوانی هستند و این همدلی و همزبانی در اجرای برنامه های فرهنگی برگرفته از تعامل دوجانبه و هدفمندی است که در راستای اعتلای اخلاقیات در جامعه با تکیه بر کتاب و کتابخانه گام بر می دارد. وی نسبت به  اعطای تسهیلات وام بانکی قول مساعد داد.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1000727
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268408779 تعداد بازديد زيرپورتال: 1017780 اين زيرپورتال امروز: 549 سایت در امروز: 20140 اين صفحه امروز: 458
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved